گندم خبر: امروز طی مراسمی قبل از خطبه های نماز جمعه، از آقایان قورزائی و راشکی رؤسای جمعیت هلال احمر شهرستان های زابل و هامون به پاس خدمات ایشان در توزیع بسته های غذایی در بین مردم شهر علی اکبر، از طرف امام جمعه، شهردار و شورای شهر علی اکبر با اهدای لوح سپاس تقدیر […]

گندم خبر: امروز طی مراسمی قبل از خطبه های نماز جمعه، از آقایان قورزائی و راشکی رؤسای جمعیت هلال احمر شهرستان های زابل و هامون به پاس خدمات ایشان در توزیع بسته های غذایی در بین مردم شهر علی اکبر، از طرف امام جمعه، شهردار و شورای شهر علی اکبر با اهدای لوح سپاس تقدیر و قدردانی شد.

 

آقای قورزائی طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر از امام جمعه و دیگر مسئولان شهر علی اکبر به معرفی اجمالی از پیشینه هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و صلیب سرخ جهانی پرداخت.

 

وی گفت: مهم ترین وظیفه هلال احمر را در زمان صلح، آموزش دانست. ایشان از خانواده ها خواست تا فضایی را ایجاد کنند تا جوانان تحت آموزش قرار گیرند تا در مواقع لزوم و رخداد حوادث بتوانند به نجات جان حادثه دیدگان بپردازند. وی با تاکید بر اینکه دوره های آموزشی برای تمام سنین است،

 

وی اظهار داشت: اکنون تمام دوره های آموزشی در زابل برگزار می شود در حالی که در گذشته باید نیروها را جهت آموزش به مرکز استان می فرستادیم.

قورزایی با اشاره به توزیع بسته های غذایی که در چند روز اخیر در بین شهروندان علی اکبر صورت گرفت، ضمن تشکر از آقای راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان که در این زمینه پیگیری و همکاری بی شائبه ای را داشتند، ابراز امیدواری کرد که این طرح ادامه پیدا کند و اگر ضعف و نقصی در توزیع وجود داشته، سعی می کنیم در مراحل بعدی رفع کنیم.

 

رئیس جمعیت هلال احمر زابل با توجه به اینکه هلال احمر حلقه ارتباط بین توان توانگران و نیاز نیازمندان است، از خیران شهرستان هامون خواست تا در جهت تهیه زمین، هلال احمر را یاری کنند تا بتوانند شعبه ای را در این شهرستان راه اندازی کنند تا هلال احمر بتواند با کمیت و کیفیت بهتری به خدمت رسانی مردم این منطقه بپردازد.

تهیه گزارش: نریمان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه