فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل عنوان کرد: بازسازی واقعه ی غدیر خم برای پنجمین سال متوالی انجام می شود که در این راستا به طور حتم مردم ولایتمدار سیستان همانند سال های قبل از آن استقبال ویژه ای خواهند داشت.       به گزارش گندم خبر به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ سرهنگ پاسدار علی ثمره […]

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل عنوان کرد: بازسازی واقعه ی غدیر خم برای پنجمین سال متوالی انجام می شود که در این راستا به طور حتم مردم ولایتمدار سیستان همانند سال های قبل از آن استقبال ویژه ای خواهند داشت.

 
 
 
به گزارش گندم خبر به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی از اجرای نمایش واقعه بزرگ تاریخی غدیرخم در شهر زابل خبر داد و گفت: واقعه ی غدیر، بزرگترین حادثه تاریخی در اسلام است که در آیات قرآن کریم و احادیث پیامبر(ص) و اهل بیت علیه السلام به آن اشاره شده است.
 
وی افزود: با توجه به اهمیت این واقعه ی تاریخی، باید ابعاد مختلف آن به امت اسلامی شناسانده شود لذا همچون سال گذشته نمایش بزرگ غدیر خم در این شهر به اجرا در می آید.
 
حسینی تصریح کرد: در این برنامه المان ها و پرده های مربوط به صدر اسلام تا حجه الوداع با هنرمندی هنرمندان زابل به نمایش در می آید.
 
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل ادامه داد: واقعه بزرگ تاریخی غدیر به همت سپاه پاسداران و ادارات، نهادها و سازمانهای فرهنگی شهرستان و شورای اسلامی و شهرداری زابل برگزار می شود.
 
وی در پایان ابراز داشت: این نمایش بزرگ در روز سه شنبه ۳۰ شهریورماه ساعت ۱۵/۳۰ دقیقه و با اجرا و هنرمندی بیش از ۲۰۰ بازیگر در بلوار شهید باهنر به سمت شهرستان زهک برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه