گندم خبر: اجرای کامل طرح هادی در روستای گلخانی به یک رویا تبدیل شده است و اهالی این روستا گلایه‌های زیادی در مورد عدم اجرای این طرح اجتماعی و عمرانی در روستاخود را دارند و خواستار رسیدگی مسئولان مربوطه به این موضوع هستند.   عمران و آبادانی روستاها یک مبنای اساسی برای کاهش مهاجرت از روستا […]

گندم خبر: اجرای کامل طرح هادی در روستای گلخانی به یک رویا تبدیل شده است و اهالی این روستا گلایه‌های زیادی در مورد عدم اجرای این طرح اجتماعی و عمرانی در روستاخود را دارند و خواستار رسیدگی مسئولان مربوطه به این موضوع هستند.

 

عمران و آبادانی روستاها یک مبنای اساسی برای کاهش مهاجرت از روستا به شهرهاست که متاسفانه در این زمینه در روستای گلخانی اجرای کامل طرح انجام نشده است که گلایه‌های مردم روستا نشان از این امر دارد.

 

مسئولان بنیاد مسکن متاسفانه اجرای طرح هادی را در این روستا به طور کامل انجام نداده اند و باتوجه پیگیری های مکرر و مستمر اعضای شورا و دهیار از مسئولان امر در این طرح هیچگونه جواب و اقدامی صورت نگرفته و همه ساله در این باره فقط وعده‌هایی می‌دهند که ما تاکنون شاهد تحقق این وعده ها در این راستا نبوده ایم.

 

ساکنین روستای گلخانی همانند یک شهروند سیستانی حق استفاده از تمام خدمات رفاهی و تفریحی را دارند، اجرای طرح هادی در روستاها یک مطالبه اصلی و بحق مردم است که نیاز است در این باره مسئولان مربوطه در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، اقدامات عملی خود را نمایان سازند.

 

به راستی که چهره‌ و سیمای روستا از گلایه‌هایی سخن می‌گوید که بحق بوده و نبود طرح هادی سیمای این روستا را زیر سوال برده و این امر باعث ناراحتی در بین اهالی روستا شده است و ساکنین شریف و محترم روستا این عدم اجرای طرح را ناشی از عدم پیگیری اعضای شورا و دهیار روستا می دانند، که به حق اعضا شورا و دهیار به صورت جد پیگیر بوده و هستند.

امیدواریم با کامل شدن طرح هادی روستای گلخانی و دیگر روستاها خوشحالی به چهره ساکنین روستاها در منطقه سیستان برگردد.

img_20160913_154950

 

img_20160913_154912

 

img_20160913_154835

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه