امام جمعه شهرستان زابل گفت : استکبار جهانی کمر بسته و متحد شده اند تا این انقلاب را از ما بگیرند ، ایمان را از ما و جوانان مان بگیرند و خانواده ها باید مراقب باشند .   به گـزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام […]

امام جمعه شهرستان زابل گفت : استکبار جهانی کمر بسته و متحد شده اند تا این انقلاب را از ما بگیرند ، ایمان را از ما و جوانان مان بگیرند و خانواده ها باید مراقب باشند .

 

به گـزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا بامداد دوشنبه در آیین عبادی نماز عید سعید قربان در عیدگاه امام رضا (ع) زابل گفت : امروز عید سعید قربان است و به ما یاد داده اند که هر روزی گناه نکنیم روز عید و جشن ماست که انشالله بر همه ی ما مبارک باشد و عیدی امروز ما انشالله فرج آقا امام زمان (ع) باشد و شاهد باشیم که پرچم این انقلاب شکوهمند به دست با کفایت نایب امام زمان (ع) ، ولی فقیه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله ) با دست با کفایت ایشان که نفس شان وقف ، آبرو و وجهه اسلام است به صاحب این انقلاب این پرچم تقدیم شود و شاهد نابودی تمام استکبار جهانی باشیم .

 

وی بهترین توشه برای انسان در زندگی دنیوی و اخروی را «تقوا» دانست و افزود :تقوا یعنی رعایت کردن حدود اللهی ، آنجایی که چیزی را بر ما حرام کرد نزدیک نشویم و آنجایی که برای ما حلال کرد و اجازه داد ورود کنیم و از نعمات خداوند استفاده کنیم.

 

خطیب نماز عید قربان با اشاره به بیدار و بصیرت داشتن در تمامی صحنه ها تصریح کرد: بصیرت یعنی بسیجی بودن و بسیجی شغل نیست و یک تفکر است و سعی کنیم در هر شغل و لباسی که خدمت می کنیم باید بسیجی باشیم وبسیجی کسی است که همیشه بیدار و در مسیر درست قدم برمیدارد .

 

وی ادامه داد : هرکسی که ادعا کند در روز عاشورا اگر بودم در صف ابی عبدالله الحسین حاضر می شدم و هر کسی که ادعا می کند که اگر امام زمان (ع) بیاید لبیک دل نشین می گوید و در رکاب حضرت حاضر می شود ، امروز اگر در رکاب ولی فقیه که نایب امام زمان (عج) است باشد آن راست گفته وگرنه ادعایی بیش نکرده است .

 

حجت الاسلام والمسلمین کیخا در بخش دیگری از سخنان خود به هوشیاری در این دوره اشاره کرد و گفت : همیشه هوشیار باشیم چرا که دشمن ما همیشه هوشیار است ؛ استکبار جهانی کمر بسته و متحد شده اند تا این انقلاب را از ما بگیرند ، ایمان را از ما و جوانان مان بگیرند و خانواده ها باید مراقب باشند .

 

امام جمعه زابل تاکید کرد : امروزه افراد و دولت هایی به ظاهر مسلمان ، مزدور آمریکا و صهیونیست شده اند و به نیابت از آناندکودک کشی می کنند و در سال گذشته در حادثه ی منا به مثل همچین ساعاتی در دقایقی هزاران نفر را با لب تشنه عامدانه به شهادت رساندند .

 

خطیب نماز عید قربان خاطر نشان کـرد : امیدوایم خداوند متعال آل سعود را که رهبر عزیزمان حکمانه به شجره خبیثه ملعونه تعبیر کردند و به نیابت از ارباب شان آمریکا و صهیونیست در یمن ، سوریه و عراق انسان کشی می کنند به همین زودی به دعای خیر امام زمان (ع) و مومنین نیست و نابود گردند و کعبه و مدینه از غصب آنان رها گردد .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه