هم زمان با سراسر کشور، مراسم دعای پر فیض عرفه با حضور گسترده مردم مومن شهر علی اکبر در جوار گلزار شهدای این شهر برگزار گردید.   به گزارش گندم خبر: در این مراسم که علاوه بر اقشار مختلف مردم، امام جمعه معزز شهر علی اکبر، فرماندار شهرستان هامون، شهردار شهر علی اکبر و سایر مسئولین حضور […]

هم زمان با سراسر کشور، مراسم دعای پر فیض عرفه با حضور گسترده مردم مومن شهر علی اکبر در جوار گلزار شهدای این شهر برگزار گردید.

 

به گزارش گندم خبر: در این مراسم که علاوه بر اقشار مختلف مردم، امام جمعه معزز شهر علی اکبر، فرماندار شهرستان هامون، شهردار شهر علی اکبر و سایر مسئولین حضور داشتند، با مداحی آقای ظریف و سخنرانی حاج آقا پوراندخت همراه بود.

حجت الاسلام والمسلمین پوراندخت مدیرحوزه علمیه شهرستان زهک با اشاره به اهمیت و منزلت روز عرفه، مهم ترین درس روز عرفه را بندگی و تقوای الهی بیان کردند و گفتند اگر انسان منزلت خود را بشناسد، عظمت خداوند را هم می تواند بشناسد.

ایشان با اشاره به آیات و روایات به داستان توبه حضرت آدم در صحرای عرفات و دعای عرفه امام حسین علیه السلام اشاره کردند و بیان داشتند: خداوند به بعضی از ایام و اماکن برکت داده و عنایت ویژه ای نموده است که عرفه و عرفات یکی از آنهاست، بنابراین انسان هر آنچه می خواهد با بندگی خدا می تواند به دست آورد.

img_20160912_010103

 

img_20160912_010032

تهیه گزارش: نریمان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه