به گزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل، عصر امروز شنبه جلسه برنامه ریزی برای استقبال از پیکر مطهر شهید گمنام و برگزاری دعای پرفیض عرفه در محل فرمانداری زابل برگزار شد. در این مراسم فرماندار زابل اظهار داشت : تمامی دستگاه های اجرایی موظفند از تمام ظرفیت خویش برای […]

به گزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل، عصر امروز شنبه جلسه برنامه ریزی برای استقبال از پیکر مطهر شهید گمنام و برگزاری دعای پرفیض عرفه در محل فرمانداری زابل برگزار شد.

در این مراسم فرماندار زابل اظهار داشت : تمامی دستگاه های اجرایی موظفند از تمام ظرفیت خویش برای استقبال با شکوه از شهید دفاع مقدس و برگزاری شایسته دعای عرفه استفاده کنند.

مهندس ناظری ادامه داد: با توجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درباره جنایت ال ناخلف سعود در منا و حکام این رژیم مهمان کش باید مراسمی شایسته و در شان مردم ولایتمدار و نوع دوست ما برگزار شود .

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل افزود : پیکر مطهر شهید در مراسم دعای عرفه عطر و بوی خاصی به این مراسم میبخشد. لذا از همه ی مردم شهید پرور منطقه سیستان جهت شرکت در مراسم استقبال از این شهید معزز و والامقام و دعای عرفه دعوت بعمل می آوریم.

وی تصریح کرد: حضور پرشور و گسترده مردم در این مراسم پیام و مشت محکمی خواهد بود بر دهان یاوه گویان و حکام پلید ال سعود و باعث افزایش روحیه و تقویت مستضعفان و دوستداران ایران اسلامی در اقصی نقاط عالم خواهد بود.

گفتنی است مراسم استقبال از شهید گمنام و دعای پرفیض عرفه فردا یکشنبه ۲۱ شهریور ماه ۹۵ راس ساعت ۱۴ از محل میدان امام حسین (ع) شهر زابل آغاز و در جوار آرامگاه شهدای گمنام در پارک ملت برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه