گندم خبر:رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان از انهدام باند سه نفره مدلینگ که اقدام به اشاعه فرهنگ و مدل‌های غیر اسلامی در زاهدان می‌کردند، خبر داد. علی محمدی گفت؛ در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک شبکه مدلینگ که در آن تعدادی از بانوان جوان با عنوان مدل، خود را به متصدیان […]

گندم خبر:رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان از انهدام باند سه نفره مدلینگ که اقدام به اشاعه فرهنگ و مدل‌های غیر اسلامی در زاهدان می‌کردند، خبر داد.

علی محمدی گفت؛ در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک شبکه مدلینگ که در آن تعدادی از بانوان جوان با عنوان مدل، خود را به متصدیان واحدهای صنفی به ویژه آرایشگاه‌های زنانه و عکاسی‌ها معرفی و از طریق یک واحد عکاسی در شهر زاهدان از آنها عکس مبتذل با برند و تحت تبلیغ محصول مورد نظر تهیه و از طریق فضای مجازی انتشار می‌یابد و باعث فساد و بی‌بند و باری می‌شدند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان افزود: ماموران پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات تخصصی سه عضو اصلی این باند را شناسایی کرده و در یک عملیات هدفمند آنان را دستگیر کرده و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.

محمدی بیان کرد: برابر قانون فعالیت و اشاعه فرهنگ و مدل‌های غیر اسلامی که با آداب و رسوم‌های دیگر مطابقت ندارد، جرم تلقی می‌شود.

وی گفت: پلیس با واحدهای صنفی که اقدام به ترویج مدل‌های غیراسلامی کنند، برخورد خواهد کرد./فارس

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه