گندم خبر: جناب آقای فانی وزیر محترم آموزش و پرورش فقط جهت اطلاع می گوییم. سیستان و بلوچستان پهناورترین استان کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشد، که فرزندان بخش شمالی آن یعنی سیستان سالهای سال کار تدریس در این خطه پهناور را بر عهده داشته اند. منتی نداشته و نداریم… اما مدتهاست رفتار حقارت ‌آمیز و […]

گندم خبر: جناب آقای فانی وزیر محترم آموزش و پرورش فقط جهت اطلاع می گوییم.

سیستان و بلوچستان پهناورترین استان کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشد، که فرزندان بخش شمالی آن یعنی سیستان سالهای سال کار تدریس در این خطه پهناور را بر عهده داشته اند.

منتی نداشته و نداریم… اما مدتهاست رفتار حقارت ‌آمیز و بی‌مهری‌های شما و دوستان تان در حق سیستان ورجاوند، دل مان را به درد آورده است.

از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، چشم براهتان بودیم و چشم براه ماندیم، با توجه به بی مهری های طبیعت، وجود ریز گردها و آب و هوای خاک آلود و غیر قابل تحمل و از همه مهم‌تر شهادت فرزندان فرهنگی سیستان کمتر شاهد حضور پر رنگتان در دارالولایه یا همان سرزمین حماسی سیستان ورجاوند بودیم.

در همین هفته ی گذشته همایش ستارگان کویر با حضور مدیر کل آموزش و پرورش، مدیر کل صدا و سیما، استاندار سیستان و بلوچستان و… در بلوچستان برگزار شد.

این روزها هم با حضور شخص شما در چابهار و کنارک، شاهد برپایی همایش خیرین مدرسه ساز هستیم، فقط خواستیم به جناب آقای فانی عزیز عرض کنیم، هر چند که سیستان در این موقع از سال مثل چابهار آب و هوای مطبوعی ندارد و از لحاظ تعداد رأی هم برای انتخابات آتی، آن چنان دندان‌گیر نیست اما دارالولایه سیستان شامل پنج شهرستان و هشتصد و پنجاه روستاست و نخبگان و ستارگان و خیران بسیاری دارد که اگر قدم رنجه فرمایید و به این دیار کهن تشریف بیاورید حتما با آنها بیشتر آشنا خواهید شد.

با احترام، جمعی از فرهنگیان سیستانی چشم براه وزیر آموزش و پرورش، تفقد و دلجویی از زخم‌خوردگان سیستانی، شاید دنیا و انتخابات آینده‌تان را تامین نکند اما آخرت‌تان را بی‌شک آباد خواهد کرد.

 

جمعی از فرهنگیان سیستانی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه