معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از عزم جدی این دانشگاه برای مبارزه با هرگونه طغیان احتمالی مالاریا در سیستان و بلوچستان خبر داد. به گزارش گندم خبر  به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، احمد رئیسی رئیس اداره کنترل مالاریا وزارت بهداشت به همراه معاون بهداشتی دانشگاه و یک تیم کارشناسی به منظور […]

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از عزم جدی این دانشگاه برای مبارزه با هرگونه طغیان احتمالی مالاریا در سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش گندم خبر  به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، احمد رئیسی رئیس اداره کنترل مالاریا وزارت بهداشت به همراه معاون بهداشتی دانشگاه و یک تیم کارشناسی به منظور بررسی وضعیت مالاریا استان صبح امروز وارد شهرستان چابهار شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بازدید این تیم از چابهار، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در برنامه حذف مالاریا یکی از دانشگاه‌های موفق کشور است و با نظارت‌های مستمر بر کانون‌های مالاریاخیز استان تلاش  می‌کنیم تا در زمینه حذف مالاریا روند مطلوب را حفظ کنیم.

مهدی طباطبایی هدف از این بازدید را نظارت بر عملیات سمپاشی کانون‌های مالاریاخیز در مناطق جنوبی استان و بازدید از مکان‌های استقرار اتباع بیگانه و بررسی و درمان بیماران مبتلا به مالاریا و تشکیل نشست‌ها و کارگروه‌های هم‌اندیشی مالاریا در چابهار و کنارک عنوان کرد.

به گزارش فارس؛ مناطق زرآباد و سورو و زمین‌های کشاورزی اطراف آن مورد بازدید قرار گرفت و بر مقابله و نظارت مداوم بر مناطق حساس برای پیشگیری از مالاریا تاکید شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه