به گزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر زاهدان؛ دویست و سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر زاهدان امروز (پنجشنبه ۱۱ شهریور ماه) با دستورکار انتخاب هیات رییسه با حضور ۱۴ نفر از اعضا در سالن کنفرانس شورا برگزار گردید. در این جلسه آقای مشتاق احمد ریگی و عبدالناصر نارویی […]

به گزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر زاهدان؛ دویست و سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر زاهدان امروز (پنجشنبه ۱۱ شهریور ماه) با دستورکار انتخاب هیات رییسه با حضور ۱۴ نفر از اعضا در سالن کنفرانس شورا برگزار گردید.

در این جلسه آقای مشتاق احمد ریگی و عبدالناصر نارویی کاندیدای ریاست شورا بودند که مشتاق احمد ریگی با ۷ رای از مجموع ۱۴ رای ماخوذه(۱ رای سفید) بعنوان رئیس سال آخر دوره چهارم شورا انتخاب شدند.

ریگی رئیس شورای شهر زاهدان

همچنین خانم مهین جدید الاسلام و آقای عطاءاله شه بخش کاندیدای نایب رییسی بودند که آقای عطاءاله شه بخش با ۹ رای از ۱۴ رای ماخوذه به عنوان نایب رییس شورای شهر انتخاب شدند. در ادامه خانم فریبا برنایی و منصور کهرازهی هر کدام با ۸ رای از ۱۴ رای ماخوذه بعنوان دبیر اول و دوم شورا و آقای کهرازهی بعنوان خزانه دار انتخاب شدند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه