آقای (ث)، یکی از مدیران کل استان محروم سیستان و بلوچستان، مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال را برای بازسازی منزل سازمانی خود از حساب بیت‌المال هزینه کرده است   به گزارش گندم خبر به نقل از زاهدان‌نیوز، در حالی که وضعیت رکود در کشور، مردم را در تنگناهای شدید مالی قرار داده و بالاخص مردم مظلوم سیستان و […]

آقای (ث)، یکی از مدیران کل استان محروم سیستان و بلوچستان، مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال را برای بازسازی منزل سازمانی خود از حساب بیت‌المال هزینه کرده است

 

به گزارش گندم خبر به نقل از زاهدان‌نیوز، در حالی که وضعیت رکود در کشور، مردم را در تنگناهای شدید مالی قرار داده و بالاخص مردم مظلوم سیستان و بلوچستان این وضعیت را به مراتب سخت‌تر تجربه می‌کنند، (آقای ث) یکی از مدیران کل استان، حدود ۷۵۰ میلیون ریال برای بازسازی منزل سازمانی خود از حساب بیت‌المال هزینه کرده است.

روال بدین ترتیب است که یک منزل سازمانی برای هر مدیر کل در نظر گرفته می‌شود تا وی بتواند بدون پرداخت هزینه در آن زندگی کند. اما فرد مذکور علاوه بر این که این منزل را از بیت‌المال در اختیار گرفته، مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال نیز از حساب بیت‌المال برای بازسازی آن هزینه کرده است. مبلغی که می‌توان با آن برای یک زوج جوان در شهرستان زاهدان یک باب منزل مناسب خریداری کرد.

حال باید دید در شرایطی که مسائل مالی مسئولان دولت، اختلاس‌های پشت سر هم و فیش‌های نجومی در کشور و در استان‌ها، به تواتر در رسانه‌ها مطرح می‌شود و آه دلسوختگان و اقشار کم‌درآمد را به دنبال دارد، این دستبرد به بیت‌المال قرار است با چه برخوردی روبه‌رو شود و آقای (ث) تا چه زمانی می‌تواند با این لکه ننگ اقتصادی بر مسند مدیریت تکیه بزند؟

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه