گندم پرس: در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان، فرهنگیان و دانش آموزان برگزار گردید، ابتدا آقای شهدادی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان هامون، ضمن خیرمقدم به مهمانان، اعلام داشت، تابستان امسال، طرح هجرت ۳ با همکاری بسیج سازندگی سپاه شهرستان به صورت محوری در سطح ۸ مدرسه شهرستان اجرا می گردد. در […]

گندم پرس: در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان، فرهنگیان و دانش آموزان برگزار گردید، ابتدا آقای شهدادی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان هامون، ضمن خیرمقدم به مهمانان، اعلام داشت، تابستان امسال، طرح هجرت ۳ با همکاری بسیج سازندگی سپاه شهرستان به صورت محوری در سطح ۸ مدرسه شهرستان اجرا می گردد.

IMG_20160630_130344

در ادامه این مراسم، سرهنگ سنچولی فرمانده سپاه شهرستان هامون طی سخنانی هدف از اجرای طرح هجرت ۳ در مدارس را پیروی از منویّات مقام معظم رهبری در آماده سازی جوانان برای مسئولیت پذیری بیشتر در آینده کشور دانست.

IMG_20160630_130517

وی در ادامه اظهار داشت: هدف ما تمرین و ممارست دانش آموزان برای هنرآموزی است تا ان شاءالله بعد از فراغت از تحصیل و انجام خدمت سربازی فوراً جذب بازار کار شوند و فقط به دنبال پشت میزنشینی نباشند.

 

فرمانده سپاه شهرستان هامون در بحث شاداب سازی مدارس که توسط دانش آموزان بسیجی و به کمک سپاه صورت می گیرد در هزینه های دولت نیز صرفه جویی می شود.

وی در پایان سخنان خود با توجه به مسائل روز منطقه، گفت: دوستان و دشمنان ما بدانند در هر نقطه ای از جهان مظلومی مورد ظلم قرار گرفت، سپاه و فکر و ذهن سپاهی حضور دارد و از مظلوم دفاع خواهد کرد.

IMG_20160630_130234

در ادامه ی این مراسم حاج آقا اشرفیان امام جمعه معزّز شهر علی اکبر طی سخنان کوتاهی ضمن تقدیر از اجرای چنین طرحی، آن را تمرینی برای تعاون و کار گروهی دانش آموزان و جوانان دانستند و زیبا سازی و شاداب سازی محیط مدرسه را بر امر تعلیم و تربیت و روحیه ی دبیران و دانش آموزان مؤثر دانستند و گفتند در اسلام هم روایات زیادی داریم که در آنها بر پاکیزگی و زیباسازی محیط زندگی تأکید شده است.

IMG_20160630_130426

در پایان مراسم، هریک از مهمانان به صورت نمادین در طرح رنگ آمیزی و زیباسازی مدارس شرکت کردند.

IMG_20160630_130454

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه