گندم خبر: پیمان و میثاق مجدد امام جمعه معزز شهر بنجار با آرمانهای امام خمینی(ره) و حضور در حرم آن یار سفر کرده و پیگیری برنامه ها و مکاتبات و اهداف چشم انداز شاخصه های رشد و پیشرفت مسائل فرهنگی و معیشتی منطقه در تهران. حضرت حجت الاسلام و المسلمین پارسا ضمن حضور در حرم […]

گندم خبر: پیمان و میثاق مجدد امام جمعه معزز شهر بنجار با آرمانهای امام خمینی(ره) و حضور در حرم آن یار سفر کرده و پیگیری برنامه ها و مکاتبات و اهداف چشم انداز شاخصه های رشد و پیشرفت مسائل فرهنگی و معیشتی منطقه در تهران.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین پارسا ضمن حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی و قرائت فاتحه و آرزوی علو درجات برا امام عزیز، در دفتر مقام معظم رهبری در تهران با مسئولین دفتر آقا مشکلات، معضلات معیشتی، اقتصادی و فقر شدید حاکم بر منطقه سیستان را تشریح کردند و تاکید زیادی بر موظف کردن دولت و نگاه ویژه به مشکلات مردم صبور دارالولایه توسط دولتمردان را داشتند.

حجت الاسلام مروی و حافظی ضمن تاکید بر پیگیری، خدمت به مردم سیستان را بسیار با اهمیت خواندند و فرمایش آقا که فرمود سیستان بر گردن کشور حق دارد را تکرار نمودند.

در ادامه امام جمعه شهر بنجار در محل شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور حضور و با معاونت اداری مالی و بازرسی و پشتیبانی شورا دیدار کردند و مشکلات و نیازمندیهای نماز جمعه شهر بنجار را بیان کردند.

همچنین نسبت به ساخت خانه های عالم در روستاها و کمک به مساجد منطقه و ساخت و احداث مصلی شهر بنجار با مدیر عامل بنیاد برکت جناب آقای دکتر نوروزی و فرمانده قرارگاه مشترک و تلفیقی کشور دکتر شجاعی فرد مذاکراتی داشتند که بعد از بررسی های لازم اداری قول همکاری و مساعدت را دادند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه