گندم خبر: بعد از گلایه مردم از وضعیت آب شرب در مناطق مختلف سیستان تصمیم گرفتیم تا در اطلاعیه ای نظر مردم را در این خصوص جویا شویم. هنوز ساعتی از انتشار اطلاعیه و طرح سوال از مردم در کانال خبری گندم خبر نگذشته بود که دانشگاه علوم پزشکی با انتشار اطلاعیه، حرف های مردم رنج […]

گندم خبر: بعد از گلایه مردم از وضعیت آب شرب در مناطق مختلف سیستان تصمیم گرفتیم تا در اطلاعیه ای نظر مردم را در این خصوص جویا شویم.

هنوز ساعتی از انتشار اطلاعیه و طرح سوال از مردم در کانال خبری گندم خبر نگذشته بود که دانشگاه علوم پزشکی با انتشار اطلاعیه، حرف های مردم رنج دیده و ولایت مدار سیستان را تکذیب نمود.

متن اطلاعیه منتشر شده در کانال تلگرامی گندم خبر:

منتظر پاسخ های شما شهروند عزیز سیستانی هستیم:

– نظرتان راجع به بو، طعم و کیفیت آب آشامیدنی در سیستان چیست؟!

مسولیت گریزی و توجیه اتفاقات و مشکلات شهروندان، توسط برخی مدیران ما را بر آن داشت تا اینبار مشکلات را به عینه از زبان خود مردم بشنویم و در سایت و کانال تلگرامی گندم خبر انعکاس دهیم تا شاید بتوانیم دیوار بلند حاشاو تماشا را کوتاه کنیم و مسولان با جدی گرفتن مشکلات،قدمی کارا و مثبت در رفع آن بردارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی به خبرگزاری صدا و سیما گفت:

آزمایش های آلودگی آب درشمال استان منفی از آب درآمد!!!!

نصیری رﺋﯿﺲ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮﻡ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺯﺍﺑﻞ گفت: آﺏ ﺷﺮﺏ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺳﯿﺴﺘﺎن ﺍﺯ ﺳﻼﻣﺖ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﺍﺭ ﺍﺳﺖ!

ﺩﺭ ﭘﯽ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ازﺷﻬﺮﻭﻧﺪﺍﻥ ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﺍﺧﺘﻼﻝ ﺩﺭ ﺁﺏ ﺷﺮﺏ و تغییر بوی آب ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﻣﻨﺎﻃﻖ ﺷﻤﺎﻟﯽ ﺍﺳﺘﺎﻥ، ﺭﺋﯿﺲ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮﻡ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺯﺍﺑﻞ ﺍﺯ ﺳﻼﻣﺖ ﮐﺎﻣﻞ ﺍﯾﻦ ﺁﺏ ﺧﺒﺮ ﺩﺍد.

در این رابطه چند سوال مطرح است که در ادامه انتظار می رود مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل پاسخگوی سوالات ما باشند.

۱- دلیل تان برای دروغ پنداشتن حرف مردم چیست؟

۲- چرا به جای تکذیب حرف شهروندان که مصرف کنندگان اصلی هستند،مشکلات کارشناسانه پیگیری نمی شود؟ و واقعیت را به مردم اعلام نمی کنید؟

در پایان انتظار داریم مسئولین به جای تکذیب، مسئولیت گریزی و توجیه مشکلات مردم رنج دیده دارالولایه به صورت مستند و شفاف پاسخ گو باشند و پیشنهاد می شود آزمایشات فوق با حضور رسانه های منطقه سیستان مورد بررسی قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه