گندم خبر:  مدیر عامل حمعیت هلال احمر استان گفت: نیروهای امدادی هلال احمر در سیستان مستقر شدند و تا کنون بیش از هزار نفر امدادرسانی شدند. مدیر عامل حمعیت هلال احمر استان گفت: بدنبال افزایش غلظت ریزگردها در سیستان طی ۲۴ ساعت گذشته نیروهای امدادی هلال احمر در سیستان مستقر شدند و تا کنون بیش از […]

گندم خبر:  مدیر عامل حمعیت هلال احمر استان گفت: نیروهای امدادی هلال احمر در سیستان مستقر شدند و تا کنون بیش از هزار نفر امدادرسانی شدند.

مدیر عامل حمعیت هلال احمر استان گفت: بدنبال افزایش غلظت ریزگردها در سیستان طی ۲۴ ساعت گذشته نیروهای امدادی هلال احمر در سیستان مستقر شدند و تا کنون بیش از هزار نفر امدادرسانی شدند.

رسول راشکی افزود: در این راستا شهرستان هامون به عنوان یکی از مناطق مستعد سیستان در بحث طوفانهای شن در اولویت قرار گرفته و نیروهای امدادی ابتدا در این شهرستان و روستاهای آن مستقر شدند.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی سرعت وزش باد طی امروز و فردا در سیستان به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت افزایش می‌یابدو نیروهای هلال احمر آمادگی هر گونه امداد رسانی را در منطقه دارند.

راشکی با اشاره به اینکه  ۲۲ نفر از نیروهای جمعیت هلال احمر در قالب ۴ تیم در روستاهای سیستان حضور یافته‌اند. خاطرنشان کرد: وزش باد و گردوغبار ناشی از آن و حرکت شن‌های روان سبب افزایش بیماریهای سل و تنفسی در منطقه می‌شود./مهر

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه