گندم خبر: بعد از مدت ها پیگیری، اهالی خیابان فرخی سیستانی ۲۳، به آرزویشان رسیدند. خیابان فرخی سیستانی که حدود چهار ماه است که با ریختن نخاله های درشت ساختمانی به دستور یکی از اعضای شورای اسلامی شهرستان زابل مسدود شده و بعضا مکانی نامناسب برای بازی کودکان بود در روز ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۵ […]

گندم خبر: بعد از مدت ها پیگیری، اهالی خیابان فرخی سیستانی ۲۳، به آرزویشان رسیدند.

خیابان فرخی سیستانی که حدود چهار ماه است که با ریختن نخاله های درشت ساختمانی به دستور یکی از اعضای شورای اسلامی شهرستان زابل مسدود شده و بعضا مکانی نامناسب برای بازی کودکان بود در روز ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۵ توسط پرسنل خدوم شهرداری جمع آوری شد.

شادی و نشاط اهالی برای تمیز شدن محله به گونه ای بود که همه در گرما و طوفان شدید به بیرون از خانه های خود آمده و نظاره گر زحمات پرسنل شهرداری بودند.

در این میان ساکنین این خیابان از اقدام مثبت مجموعه شهرداری و نوری شهردار شهرستان زابل به خاطر اقدام فوری در جمع آوری نخاله ها و باز شدن خیابان تشکر ویژه داشتند.

IMG_20160815_161037

یادی می کنیم از پرسنل زحمت کش شهرداری که چند ماهی است حقوقشان به تعویق افتاده و برای لقمه نانی در حال خدمت در بدترین شرایط آب و هوای سیستان مشغول به کار هستند و با توجه به عدم دریافت حقوق باز هم شاهد آنیم که با دل و جان برای زیبایی شهر خود تلاش می کنند، حتی اگر سفره شان بی نان باشد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه