رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان از کشته شدن هفت نفر از اعضای یک خانواده در کیلومتر ۸ محور بزرگراه شهید فتح مرادی ایرانشهر مقارن ساعت ۳ بامداد خبر داد .   سرهنگ یداله ستوده در گفتگو با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع […]

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان از کشته شدن هفت نفر از اعضای یک خانواده در کیلومتر ۸ محور بزرگراه شهید فتح مرادی ایرانشهر مقارن ساعت ۳ بامداد خبر داد .

 

سرهنگ یداله ستوده در گفتگو با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی جرحی مقارن ساعت ۰۳۰۰ مورخ ۱۶ شهریور ۹۶ در حدود ۸ کیلو‌متری محور بزرگراه شهید فتح مرادی ایرانشهر یک دستگاه اتوبوس تعداد ۹ نفر اعضاء یک خانواده را پیاده نموده و حرکت می نماید .

 

وی در ادامه بیان کرد: دقایقی بعد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ که خلاف جهت در حرکت بوده با عابرین پیاده برخورد می نماید و از محل متواری می شود که متأسفانه در این سانحه تعداد ۷ نفر در محل جان خود را از دست داده و دو نفر نیز مصدوم و به مراکز درمانی انتقال یافته اند .

 

وی خاطرنشان کرد: علت تصادف توسط کارشناسان در حال بررسی است .

 

وی در پایان تاکید کرد: هم وطنان عزیز هرگونه پیشنهاد، انتقال و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره ۱۹۷ و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه