تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

شهرداری همچنان سوار بر قطار بی کفایتی/شورای ترافیک، شورای بدون برنامه

  • کد خبر : 43625
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
شهرداری همچنان سوار بر قطار بی کفایتی/شورای ترافیک، شورای بدون برنامه

مصوبه شورای ترافیک بعد از گذشت نزدیک به سه ماه توسط شهرداری اجرا شد و نبود هیچ نظریه کارشناسی شده در پیوست آن همراه با سکوت رئیس شورای ترافیک شهرستان زابل ، چهره ای دیگر از شورای ترافیک را با لقب شورای بدون برنامه و کارشناس نمایان می سازد .   گـنــدم خـبــر: بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان […]

مصوبه شورای ترافیک بعد از گذشت نزدیک به سه ماه توسط شهرداری اجرا شد و نبود هیچ نظریه کارشناسی شده در پیوست آن همراه با سکوت رئیس شورای ترافیک شهرستان زابل ، چهره ای دیگر از شورای ترافیک را با لقب شورای بدون برنامه و کارشناس نمایان می سازد .

 

گـنــدم خـبــر: بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان زابل در کیلومتر ۵ محور زابل به زاهدان واقع شده است و دور برگردانی در همان نزدیکی مدتهاست تعبیه گردیده است تا عبور و مرور برای مراجعین راحت تر گردد .

 

سال ۱۳۹۳ مقرر گردید در محل دور برگردانی که توسط شهرداری مسدود شده بود میدانی با نام پرستار ساخته شود ، مصوبه ای که خاک خورد و حال حذف دور برگردان زمزمه های فراموشی نساختن این میدان را به گوش می رساند .

 

موج بی قانونی در جلسات شورای ترافیک

 

بند چهارم صورتجلسه شورای ترافیک شهرستان زابل در تاریخ ۲۳\۳\۹۶ که توسط کانال اطلاع رسانی شهرداری منتشر شد نیمی دیگر از عمل نکردن به قانون را در این شورا نمایان ساخت .

 

احداث میدان پرستار در محل دوربرگردان مسدود شده یکی از برنامه های شهرداری که قرار بود با هماهنگی معاون عمرانی فرمانداری زابل استارت آن زده شود، بود و در صورت کم کاری تنبیه ای با رنگ و بوی اعمال قانون از طریق دادستانی نیز برای آن در نظر گرفته شد، حال نه تنها ساخت این میدان آغاز نشده است بلکه دوربرگردانی که بود نیز مسدود شده و به محل پل نهرآب منتقل شده است .

 

شروع بازی با مرگ توسط مدیران بی برنامه

 

انسداد این دور برگردان باعث گردیده تا برخی مراجعین به بیمارستان باتوجه به فاصله زیاد محل دوربرگردان از بیمارستان فاصله برگشت تا شهر را به جهت خلاف تردد نمایند که قطعا این اقدام خلاف آنان موجب حوادث زیادی خواهد گردید.

 

بعد از مسدود شدن این محل نیمه شب گذشته شهروندان با ارسال کلیپی از بازی با مرگ توسط مردم خبر دادند و باعث و بانی آن را جناب فرماندار ( رئیس شورای ترافیک) و آقای شهردار که نیامده بی برنامه و بی فکر دست به هر اقدامی میزند، اعلام داشتند .

 

حرکت بر خلاف عبور وسایل نقلیه در محدوده بیمارستان تا میدان یعقوب لیث نشان از بی کفایتی شورای ترافیک در نظر کارشناسی است .

 

حال باید دید طی نمودن مسافت زیاد برای یک دور زدن تا پل نهرآب نظر کدام کارشناس بوده است و در انتظار مینشینیم تا جناب فرماندار و سرپرست شهرداری زابل این بی کفایتی خویش را چگونه توجیه خواهند کرد؟؟؟

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43625
  • دیدگاه‌ها برای شهرداری همچنان سوار بر قطار بی کفایتی/شورای ترافیک، شورای بدون برنامه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.