تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

جوابیه آب و فاضلاب به مطلب منتشرشده در سایت گندم خبر

  • کد خبر : 43621
  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴
جوابیه آب و فاضلاب به مطلب منتشرشده در سایت گندم خبر

گـنــدم خـبــر: در پی انتشار مطلبی تحت عنوان اتفاقی نادر و عجیب در زاهدان-گاز به جای آب در لوله کشی شهری جوابیه ای از سوی روابط عمومی شرکت آبفا استان ارسال گردیده که در ادامه مشاهده می فرمایید.   مدیر مسئول محترم گندم خبر باسلام باعنایت به درج مطلبی تحت عنوان “اتفاقی نادر و عجیب در […]

گـنــدم خـبــر: در پی انتشار مطلبی تحت عنوان اتفاقی نادر و عجیب در زاهدان-گاز به جای آب در لوله کشی شهری جوابیه ای از سوی روابط عمومی شرکت آبفا استان ارسال گردیده که در ادامه مشاهده می فرمایید.

 

مدیر مسئول محترم گندم خبر
باسلام
باعنایت به درج مطلبی تحت عنوان “اتفاقی نادر و عجیب در زاهدان – گاز به جای آب در لوله کشی شهری” ، خواهشمند است نسبت به درج جوابیه این شرکت به شرح ذیل اقدام لازم مبذول فرمائید.

 

در روز گذشته مقارن با ساعت ۱۰/۱۴ بعد از ظهر مشترک طی تماس با سامانه ۱۲۲ اعلام داشته: شبکه آب، گاز دارد و شیر کنار آبگرمکن آتش گرفته است.

 

با توجه به حساسیت خبر، تیم امدادی در حداقل زمان ممکن (ساعت ۲۵/۱۴) در محل حاضر شده و پس از بررسی موضوع با توجه به تجربیات گذشته (برخی از مشترکین که شبکه داخلی آنها دچار گرفتگی می شود با وارد کردن گاز به داخل لوله ها سعی در برطرف نمودن آن دارند) بمنظور جلوگیری از ورود خسارات احتمالی، انشعاب آب قطع گردید.

 

تیم امدادی به مشترک توضحیات لازم مبنی بر اینکه حادثه رخ داده صرفاً در شبکه داخلی مجتمع مسکونی است و ارتباطی با شبکه توزیع آب ندارد ارائه نمود و در ادامه اعلام داشت: محتمل است تزریق گاز به داخل شبکه داخلی از سوی فرد یا افرادی صورت پذیرفته باشد که البته بررسی صحت و سقم آن در حیطه وظایف دستگاه محترم قضائی و عزیزان ناجا بوده. علی هذا گروه امدادی با قطع جریان آب تا خارج شدن کامل گاز از داخل لوله ها، محل را ترک می نماید.

 

با توجه به آنچه ذکر شد ۲ ساعت بعد، مشترک طی تماس با سامانه ۱۲۲ اعلام داشته که موضوع مرتفع گردیده که متعاقب آن با حضور واحد امداد آب مشترک وصل و در حال حاضر مشکل خاصی وجود ندارد. 

 

در پایان از کلیه هم استانی های عزیز به ویژه ساکنین مجتمع های مسکونی تقاضا می شود، به هیچ عنوان جهت رفع گرفتگی تأسیسات داخلی از جریان گاز استفاده ننمایند و محل اتصالات خویش را به گونه ای تعبیه نمایند تا شاهد اقداماتی از این قبیل نباشیم.

 

ضمناً از آنجاکه شرکت گاز در محل حفاری داشته این معنا به ذهن مشترک متبادر شده که شاید در حین انجام عملیات لوله گذاری گاز اتفاقی رخ داده و گاز در شبکه آب شهری وارد شده است، که این موضوع عملاً منتفی است.

 

مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43621
  • دیدگاه‌ها برای جوابیه آب و فاضلاب به مطلب منتشرشده در سایت گندم خبر بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.