تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023

رسانه انقلابی،انقلاب رسانه ای

  • کد خبر : 43578
  • ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۳۲
رسانه انقلابی،انقلاب رسانه ای

“امروز رسانه‏‌ها در دنیا فکر، فرهنگ، رفتار و در حقیقت هویت فرهنگى انسانها را القاء مى‏کنند و تعیین‏ کننده هستند. مقام معظم رهبری ۱۳۸۵/۲/۲۶”   گـنــدم خـبــر: دوره آموزشی مهارتهای رسانه ای شهید خزایی ویژه منطقه سیستان یکم لغایت سوم شهریور ماه سال جاری در شهرستان زابل بصورت شبانه روزی برگزار شد.   به گزارش خبرنگار […]

“امروز رسانه‏‌ها در دنیا فکر، فرهنگ، رفتار و در حقیقت هویت فرهنگى انسانها را القاء مى‏کنند و تعیین‏ کننده هستند. مقام معظم رهبری ۱۳۸۵/۲/۲۶”

 

گـنــدم خـبــر: دوره آموزشی مهارتهای رسانه ای شهید خزایی ویژه منطقه سیستان یکم لغایت سوم شهریور ماه سال جاری در شهرستان زابل بصورت شبانه روزی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار گندم خبر از زابل، یاسرفاطمی مسئول اجرایی این دوره گفت : سازمان فضای مجازی سراج و هیئت آل یاسین تهران در راستای افزایش سواد رسانه ای فعالین فرهنگی منطقه سیستان به برگزاری دوره آموزشی سوادرسانه ای اقدام نمودند.

 

وی افزود: باتوجه به ظرفیت محدود و استقبال بی نظیر فعالین رسانه ای منطقه از این طرح پس از ثبت نام حدود ۱۵۰ نفر ، گزینش انجام شد و درنهایت ۲۵ نفرخانم و ۲۰نفر آقا آموزش های رسانه ای را فراذگرفتند.

 

مسئول اجرایی در توضیح سرفصل های آموزشی این سه روز گفت : کلاس های برنامه ریزی شده شامل اخلاق رسانه، مبانی رسانه، آموزش عکاسی، گزارش نویسی، آموزش گرافیک، مدیریت شبکه های اجتماعی و اخلاق رسانه ای بود که اکثرشان بصورت کارگاهی و بامشارکت فعال فراگیران ارائه میشد.

 

فاطمی با بیان اینکه دوره ی اولیه با هدف ایجاد انگیزه برای فعالین و همچنین سنجش توانایی و علایق افراد برگزار شد، اظهار کرد:علاوه بر روزها در دو شبی که در خدمت فراگیران بودیم یک شب به برگزاری کارگاه نقد فیلم پرداختیم و شب دوم گعده بررسی مشکلات سیستان شکل گرفت و افراد نظرات و پیشنهادات ،علایق ،استعدادها و تجربیات خود در حوزه رسانه را با هم به اشتراک گذاشتند.

 

وی گفت : همکاری فعالین رسانه ای با برگزارکنندگان طرح ،هدفدار است و ادامه خواهد داشت، هیچ یک از افراد شرکت کننده از حوزه فعالیت گروهی این سازمان حذف نخواهد شد و بدلیل شرایط محدود ،منتخبین این دوره ی آموزشی برای گذراندن دوره تکمیلی سواد رسانه ای در شهریور ماه سال جاری به تهران اعزام خواهد شد.

 

گفتنی است تمامی افراد شرکت کننده از محتوای تدریس شده در این کلاس ها بسیار راضی بودند و خواستار همکاری و تقویت اطلاعات برای ایجاد انقلاب رسانه ای در منطقه سیستان شدند.

 

تهیه گزارش توسط خبرنگار افتخاری گندم خبر ” فاطمه شیرزایی “

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43578
  • دیدگاه‌ها برای رسانه انقلابی،انقلاب رسانه ای بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.