تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

آیا کلنگ زن کلنگ های بی ثمر، استاندار پایتخت می شود؟

  • کد خبر : 43564
  • ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۴۱
آیا کلنگ زن کلنگ های بی ثمر، استاندار پایتخت می شود؟

گـنــدم خـبــر: قطار جابه‌جایی‌ و تغییر و تحول استانداران در دولت دوازدهم در وزارت کشور به حرکت در آمد و شنیده‌ها حاکی از آن است که تا این مرحله ۶ استاندار تغییر می‎کنند.     در همین راستا یک منبع آگاه در رابطه با جابه‌جایی‌های استانداران گفت: استانداران آذربایجان شرقی، اصفهان، هرمزگان تغییر خواهند کرد و […]

گـنــدم خـبــر: قطار جابه‌جایی‌ و تغییر و تحول استانداران در دولت دوازدهم در وزارت کشور به حرکت در آمد و شنیده‌ها حاکی از آن است که تا این مرحله ۶ استاندار تغییر می‎کنند.

 

 

در همین راستا یک منبع آگاه در رابطه با جابه‌جایی‌های استانداران گفت: استانداران آذربایجان شرقی، اصفهان، هرمزگان تغییر خواهند کرد و گزینه‌های نهایی برای این استان‌ها به زودی معرفی می‎شوند.

 

این منبع آگاه که نخواست نامی از وی ذکر شود در ادامه اضافه کرد: «محسن نریمان» معاون وزیر راه و شهرسازی در دولت یازدهم جایگزین «ربیع فلاح جلودار» در استانداری استان مازندران می‌شود و «ربیع فلاح» نیز به استانداری قزوین خواهد رفت.

 

او در خصوص استاندار تهران نیز اظهار داشت: حسین هاشمی قطعا در دولت دوازدهم استاندار تهران نخواهد بود و در حال حاضر فریدون همتی، استاندار قزوین در دولت یازدهم و علی اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان از جدی‎ترین گزینه‌های جانشینی هاشمی در استانداری تهران محسوب می‌شوند که هنوز درباره اینکه کدام گزینه معرفی شود تصمیم نهایی گرفته نشده است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43564

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. منافق منافق است هر گورش میره بره/ولی بدلیل سیاست های انگلیسی مآبانه خود فاتحه سیستان وبلوچستان را خواند.به درک هرگورش میره.