مدیریت یک پارچه لازمه برون رفت سیستان ازمشکلات

  • کد خبر : 43544
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۱۷
مدیریت یک پارچه لازمه برون رفت سیستان ازمشکلات

گـنــدم خـبــر: حجت الاسلام حسن خدری امام جمعه شهرستان زهک در خطبه های این هفته نمازعبادی سیساسی جمعه شهرستان زهک گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای دولت مردان است تا گزارشی از فعالیت ها و زحماتی که در طول یک سال به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران می کشند را به مردم معرفی کنند.   وی […]

گـنــدم خـبــر: حجت الاسلام حسن خدری امام جمعه شهرستان زهک در خطبه های این هفته نمازعبادی سیساسی جمعه شهرستان زهک گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای دولت مردان است تا گزارشی از فعالیت ها و زحماتی که در طول یک سال به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران می کشند را به مردم معرفی کنند.

 

وی افزود: بخش عمده ای از منابع ایران را رضا خان صرف خرید ادوات جنگی کرده بود، اما در جنگ سه روز بیشتر دوام نیاوردند، و مرکز ایران به خارجی ها تحویل دادند و فرار کردند.

 

حجت الاسلام خدری ضمن گرامیداشت روز کارمند تصریح کرد: ساعت کار کارمندان باید بیشتر از ۱۵ دقیقه و نیم ساعت باشد، کارمند هم باید بداند،حقوقی که دریافت می کند باید با کار مفیدی که انجام می دهد حلال به دست آید.

 

وی افزود: در مکان امن الهی انسان حق کشتن موجودات را هم حتی ندارد اما مسلمانانی در سال ۱۳۶۶ توسط آل سعود به شهادت رسیدند.

 

خطیب جمعه زهک گفت: بیش از ۱۷ هزار شهید ترور داشته ایم اما برخی از کشورها امروز ما را به عنوان تروریسم معرفی می کنند، ما این توان را داریم که با آنها مبارزه کنیم و خداوند وعده داده است که مستضعفین بر مستکبرین پیروز خواهند شد.

 

وی ابراز داشت: مشکل اساسی ما در سیستان بحث مشکل مدیریت یکپارچه آب است، سیستان متفاوت با همه ی کشور است ، این منطقه با فرسایش خاک چندین برابری روبه برو است و وضعیت آب نیز وابسته به یک کشور دیگر است.

 

وی افزود: به دلیل بی تدبیری عمران را در منطقه سیستان از دست داده ایم، آب و خاک را نیز هم با بی مدیریتی در آستانه از دست دادن هستیم لذا این مهم مدیریتی یک پارچه ای می خواهد که باید در سیستان عملی شود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43544
  • دیدگاه‌ها برای مدیریت یک پارچه لازمه برون رفت سیستان ازمشکلات بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.