هفتمین قربانی هاری درسیستان/مسئولین بی لیاقت وناکارآمدبگذارید وبروید

  • کد خبر : 43473
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
هفتمین قربانی هاری درسیستان/مسئولین بی لیاقت وناکارآمدبگذارید وبروید

سگ های ولگرد که اکثر آنان دچار بیماری هاری گشته اند ، بانوی سیستانی را پس از گزش ،به کام مرگ کشاند و باعث شد خانواده ای دیگر براثر این بیماری داغدار شود تا شمار قربانیان در شمال استان به هفت نفر رسد.   به گزارش گـنــدم خـبــر: سگ های ولگرد مدتی است که به […]

سگ های ولگرد که اکثر آنان دچار بیماری هاری گشته اند ، بانوی سیستانی را پس از گزش ،به کام مرگ کشاند و باعث شد خانواده ای دیگر براثر این بیماری داغدار شود تا شمار قربانیان در شمال استان به هفت نفر رسد.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر: سگ های ولگرد مدتی است که به جان مردم افتاده اند و با وجود تمهیدات و هشدارها همچنان حضورشان گله ای در سطح شهر و روستاها مشاهده می شود و این حضور باعث گردیده آمارهایی که توسط فرماندار زابل از کاهش ۴ هزار قلاده سگ در این منطقه داده می شود را کمی نقض کند یا تعداد سگ ها زیاد است و یا آمار جناب فرماندار…

 

 

بی توجهی و انتقام گیری در دستور کار مدیر ارشد استان؟؟؟

 

سکوت معنا دار و یا شاید بی معنای استاندار بعد از انتخابات و بی توجهی به فاجعه بزرگ وجود سگ های هار در شمال استان، لایه های نیمه پنهانی از قهر و انتقام گیری از مردم توسط ایشان را نمایان می کند و امید داریم جناب استاندار کمی تٱمل کرده و در این رابطه از خود تحرکی نشان دهد و اگر توانی ندارد با یک استعفا مردم را دلشاد نمایند که حضوری بی اثر بر این مسند باعث خیانت به بیت المال است .

حتما به خاطر دارید که چندی قبل تمساحی در جنوب استان جان کودکی را گرفت، در آن زمان فرستاده ای ویژه جهت دلجویی از خانواده کودک متوفا از محیط زیست کشور روانه دیار بلوچستان گردید حال چشده است که ۷ نفر در شمال استان بر اثر بیماری هاری جان می سپارند و استاندار در سکوت اند؟؟؟

 

 

خواب آرام و بی دغدغه نمایندگان برروی صندلی های سبز بهارستان

 

از نمایندگان سیستانی حاضر در بهارستان هم که سخن گفتن ،مانند مثل آب در هاون کوفتن است چرا که هر چه بگوییم باز هم از زمین صدا برمی خیزد و از این دو بزرگوار خیر.

 

آمارهای مرگ و میر حاصل از وجود سگ های هار و ولگرد نمایندگان مردم سیستان را از خواب بیدار نکرد یکی دغدغه آباد نمودن قلعه رستم دارد دیگری غم نان، تنها چیزی که مهم نیست جان ۷ نفر جانباخته از حوزه انتخابی آنان است.

 

صدای مردمان رنج دیده تنگه ٱحد ایران اسلامی در مجلس شورای اسلامی چند سالی است به دلیل حضور فرزندانی مدعی با تجربگی هستند قطع شده است و زمانی نماینده آنان سخنی از درد مردمش بیان نکند دیگر باید به حال آن گوشه از جامعه گریست چرا که رابطی برای بیان مشکلات وجود ندارد .

 

قاضی پور نماینده جنجالی مردم ارومیه در سخنان خود، زمان گرفتن رای اعتماد دولت برای کابینه خویش از مجلس برای عدم استفاده در کابینه از وزرا آذری گلایه می کند اما نمایندگان نامی از این حادثه بزرگ نمی برند.

 

مسئولین بی لیاقت و ناکارآمد بر میز ریاست چنبره زده و هیچ فعالیتی از خود نشان نمی دهند جناب نماینده آیا اینگونه دست هایشان قرار بود قطع شود؟پس منظور از حرام خواری چیست؟؟؟

 

جناب دکتر کیخا شما که سابقه معاونت محیط زیست کشور را در کارنامه خود دارید آیا نمی توانید راه چاره ای برای این موضوع بیابید.

از کم کاری و بی لیاقتی شهرداری و محیط زیست سخن گفتن بی فایده است چرا که مردم به کم کاری هایشان بخصوص در حوزه سیستان اشراف کامل دارند .

 

دانشگاه علوم پزشکی نیز از برنامه هایش سخن بگوید، آیا آموزش و واکسیناسیون تنها راه مقابله است یا راه دیگری هم برای مقابله وجود دارد؟

 

از دادستان شهرستان زابل انتظار بیشتری میرفت، تنها تسلیح چند نفر جهت کشتار حیوانات چاره کار نیست، در کل کشور در طول یکسال شاید یک نفر فوتی بر اثر این بیماری باشد اما در سیستان طی مدتی کوتاه ۷ نفر جان باخته اند و این یعنی فاجعه اما در مقابل این فاجعه چه نظارتی و راهکار ویژه در نظر گرفته شده است؟؟؟

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43473
  • دیدگاه‌ها برای هفتمین قربانی هاری درسیستان/مسئولین بی لیاقت وناکارآمدبگذارید وبروید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.