ادامه گلایه و نارضایتی از آب و فاضلاب زابل

 • کد خبر : 43433
 • ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۲۸
ادامه گلایه و نارضایتی از آب و فاضلاب زابل

گلایه و نارضایتی مردم از اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل همچنان ادامه دارد.   به گزارش گـنــدم خـبــر:  آنچه در ادامه مشاهده و مطالعه می فرمایید گلایه ای است از اهالی ساکن در کوچه شهید عبدالمجید سرگلزایی ۷ می باشد .   سلام و عرض ارادت آب شرب کوچه ما اکثر اوقات بعلت فرسودگی […]

گلایه و نارضایتی مردم از اداره آب و فاضلاب شهرستان زابل همچنان ادامه دارد.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر:  آنچه در ادامه مشاهده و مطالعه می فرمایید گلایه ای است از اهالی ساکن در کوچه شهید عبدالمجید سرگلزایی ۷ می باشد .

 

سلام و عرض ارادت
آب شرب کوچه ما اکثر اوقات بعلت فرسودگی و حجم کم لوله ( اکثرا ۱/۲ با طول ۵۰ متر دارن ) یا قطعه یا اینقدر فشار آب کمه که آبگرمکن دیواری اصلا روشن نمیشه.
خونه ما تو کوچه مصلی(عبدالمجید سرگلزایی ۷) هست که تقریبا مرکز شهر گفته میشه.
از عمر لوله آب داخل کوچه به گفته اهالی بیش از چهل ساله که میگذره، اهالی محل چندین بار به شرکت آبفای زابل مراجعه کردن و کتبا هم سال ۹۲ با امضاء اهالی درخواست دادن(مستندات موجوده) ولی تا الان مشکل حل نشده و میگن بودجه لازم برای تعویض ۵۰ متر لوله آب (طول کوچه بن بست) و ندارن.

 

دیگر نمیدانیم که به کی پناه ببریم و این درد و بگیم.

 

خواهشمندیم که رسانه مردمی شما نشر بده شاید فرجی بشود.
سپاسگزاریم.

 

با تجدید احترام: اهالی ساکن کوچه عبدالمجید سرگلزایی ۷

 

در ادامه پاسخ مدیرعامل آب و فاضلاب زابل به این گلایه را مشاهده می فرمایید:

 

با سلام
در مورد اصلاح شبکه آب کوچه سرگلزایی ۷ اهالی مکاتبه و مراجعه داشتند.

درسته طول کوچه ۵۰ متر هست اما هزینه صرفا لوله نیست.

لوله و اتصالات و مجوز حفاری و نوسازی انشعابات را مجموعا باید در نظر گرفته شود.

از این موارد در سطح شهر و خصوصا حاشیه شهر زابل تعداد زیادی درخواست داریم که جهت نوسازی و اصلاح شبکه آب نیاز به تامین منابع مالی است.

در سال گذشته تخصیص بودجه در این موارد صورت نپذیرفت.

خوشبختانه امسال بودجه خوبی در این خصوص پیش بینی شده که در صورت تحقق مواردی همچون اصلاح شبکه آب کوچه شهید سرگلزایی ۷ در اولویت قرار دارد.

 

 

هنگامی که پول باشد و بودجه که دیگر هنر شما چیست؟؟؟

 

پی نوشت: جناب مدیر عامل ابتدای خیابان فردوسی را بدون بودجه شروع کرده اید که بیش از یک ماه است بدون کمترین پیشرفت و تغییری باعث انسداد معبر و در پی آن موجب تحمیل مشکلات و معضلات فراوانی به اهالی آنجا و سایر شهروندان گردیده اید .

 

قطعا هزینه ها و مشکلاتی که در جواب خویش برای یک کوچه ۵۰ متری متذکر شده اید خیلی کمتر از آن خیابان خواهد بود.

 

اگر برای خیابان فردوسی منتظر تخصیص بودجه می شدید و این کوچه ۵۰ متری را بدون بودجه رفع ایراد می نمودید قطعا امروز مشکل اهالی کوچه شهید سرگلزایی ۷حل شده بود و خیابان اصلی شهر هم اینقدر طولانی مسدود نمی ماند.

 

درست است شمار شهروندانی که از اقدام مثبت شما در کوچه ای کوچک مطلع می شوند کمتر از خیابانی بزرگ است ، اما بدانید رضای خلق که همانا رضای خداوند است را به دست می آوردید.

 

اما اگر پروژه خیابان فردوسی پایان هم یابد قطع به یقین تلخی که زمان زیاد انجام پروژه برای مردم مشکل در تردد ایجاد نموده بود شیرینی آن را از یاد خواهد برد.

 

امید است مدیران با قدری تامل و برنامه ریزی در کارها و رعایت تقدم و تاخر روندی را در پیش گیرند که باعث کاهش مشکلات مردم گردند.

 

لازم است متذکر گردیم کار جهادی، مجموعه اقداماتی است که در کوتاه ترین زمان یک مدیر میتواند با دست خالی و یا کمترین امکانات کاری بزرگ انجام دهد.

 

هنگامی که پول باشد و بودجه که دیگر هنر شما چیست؟؟؟

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43433

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. کاش منم فامیلم تو شورا شهر بود
  ننگ ما ننگ ما شورا و شهردار ما

 2. خداروشکر که میز ریاست و اسپیلت رو ول کردن
  الان دیگه نوبت فرمانداره

 3. از این که همون نوری خیلی بهتره بابا!!!

 4. عجب تحولی/عجب اقدام تاریخی /عجب انتخاب عجیبی/ وای بر ما

 5. باید بجای قوم گرایی، ازافرادتوانمند که حوزه نفوذ سیاسی واجتماعی فراوانی در سطوح استانی وملی دارند برای شهردار زابل استفاده شود.