روز جمعه ۲۷ مرداد ماه سال جاری بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور زابل به هامون ، حوالی پل ابراهیم اباد ۱۱نفر مصدوم شدند.   به گزارش  گـنــدم خـبــر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل، پس از این حادثه و اعلام موضوع مقارن […]

روز جمعه ۲۷ مرداد ماه سال جاری بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور زابل به هامون ، حوالی پل ابراهیم اباد ۱۱نفر مصدوم شدند.

 

به گزارش  گـنــدم خـبــر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل، پس از این حادثه و اعلام موضوع مقارن با ساعت ۱۹:۲۷ به مرکز پیام فوریتهای پزشکی زابل ، بلافاصله ۴ تیم امدادی از پایگاههای اورژانس شهری شماره دو و پایگاه های اورژانس جاده ای محمد آباد، دولت اباد و شهید ابدهی به محل حادثه اعزام که اولین تیم امدادی از پایگاه اورژانس شهری شماره دو در مدت زمان کمتر از ۱۰ دقیقه بر بالین مصدومین حاضر و پس از تریاژ ، اقدامات درمانی اولیه جهت مصدومین را آغاز نمودند.

براساس این گزارش، ۱۱نفر مصدوم سپس توسط تیم های حاضر جهت ادامه درمان به بیمارستان حضرت امیرالمومنین علی (ع) زابل منتقل شدند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه