استاندار به جای سخنرانی و بازی با الفاظ به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم رسیدگی کند

  • کد خبر : 43296
  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
استاندار به جای سخنرانی و بازی با الفاظ به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم رسیدگی کند

گــنـــدم خــبـــر: نماز عبادی سیاسی جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.   حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول با تبریک میلاد امام رضا (ع) به گوشه هایی از فرمایشات و زندگی ان حضرت پرداخت: ۱- پیروی نکردن از شیطان […]

گــنـــدم خــبـــر: نماز عبادی سیاسی جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول با تبریک میلاد امام رضا (ع) به گوشه هایی از فرمایشات و زندگی ان حضرت پرداخت: ۱- پیروی نکردن از شیطان ۲- راستگویی در گفتار و کردار ۳- سکوت و ترک جدال در کارهای بیهوده ۴- ابروی دیگران را نبردن.

 

امام علی (ع)فرمود: کسی که امام رضا (ع) را در غربت زیارت کند خداوند گناهان گذشته و آینده او را می بخشد.

 

وی در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی، به چند مناسبت پرداخت: ۱۴ مرداد سالروز فرمان مشروطیت در سال ۱۲۸۵ ، دوشنبه ۱۴ مرداد سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی.

 

ایشان ۱۷ مرداد روز خبرنگار رو به همه خبرنگاران به خصوص خبرنگاران منطقه سیستان تبریک گفت و به مراسم تنفیذ رییس جمهور اشاره کرد که حضرت آقا چندین مورد را به اقای روحانی گوشزد کرد؛ ۱- مسئولیت امانتی در دست شماست از ان خوب نگهداری کنید ۲- اولویت ها را رعایت کنید عدالت و ریشه کنی فقر ۳- اتحاد ملت ۴- برنامه داشته باشید ۵- در تعامل بین المللی از دشمن غفلت نکنید .۶- فعال شدن در زمینه اقتصادی و فرهنگی ۷- ارتباط نزدیک با مردم ۸- آشفته نشدن از انتقاد دیگران .۹- توکل بر خدا داشته باشید .

 

امام جمعه بنجار در ادامه خاطرتشان کرد: البته متاسفانه دولت محترم در طول ۴ سال گذشته تراز انقلاب و نظام و مردم نبود و باید کاستی ها را جبران کند خصوصا در مناطق محروم مثل استان سیستان و بلوچستان و اخصا منطقه سیستان که تنگه احد جمهوری اسلامی ایران هست که دولتمردان نتوانستند توقعات بحق مردم را براورده سازند.

 

وی گفت: اخیرا به دلیل ناتوانی و فرار به جلو استاندار محترم از ائمه جمعه منطقه خواسته که سرمایه گذار جذب کنند:
اولا اگر این عزیزان سرمایه گذار جذب کنند پس فلسفه وجودی شما و همکارانتان در استانداری و فرمانداریها چیست ؟
ثانیا بجای تعیین تکلیف برای دیگران به وعده ها و قولهای خود در منطقه عمل کنید چقدر کلنگ زنی در اینجا انجام دادید که خاک می خورد.
ثالثا در جلسه ائمه جمعه چند قول دادید که عمل نکردید: ۱- باز شدن مرز که بعد از دو روز بسته شد .۲- احیا تالاب هامون که بعد از ان هزاران ماهی تلف شدند و هیچ کاری انجام ندادید ۳- اشتغال جوانان که کارخانه ای تاسیس نشد و جوانان مجبور به ترک و مهاجرت از سیستان شدند ۴- پاس مرزی که هیچ کار مثبتی انجام نشد و چند فرد سرمایه دار و گردن کلفت از آن بهره می برند.

 

وی در ادامه افزود؛ بر فرض که ائمه جمعه سرمایه گذار جذب کردند چقدر حمایتشان میکنند که از منطقه فراری نشوند یک نمونه شهرک صنعتی بنجار هست کارخانه سوسیس کالباس که قرار بود اسفند ماه ۹۵ افتتاح شود ولی آنقدر بهداشت محیط سنگ اندازی کرده که هنوز افتتاح ان را به تاخیر انداخته.

 

لذا به نظر می رسد که استاندار محترم سعی کند به جای سخنرانی و بازی با الفاظ به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم رسیدگی کند تا تنگه احد از سکنه خالی نشود.

 

وی در پایان تصریح کرد؛ تقدیر و تشکر از ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد برکت بابت سرمایه گذاری ۸۱۰ میلیارد تومانی در استان سیستان و بلوچستان که باعث رفع فقر و محرومیت زدایی در منطقه خواهد شد و هدیه مقام معظم رهبری به مردم استان هست .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43296
  • دیدگاه‌ها برای استاندار به جای سخنرانی و بازی با الفاظ به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم رسیدگی کند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.