حمله به ائمه جمعه برای لاپوشانی کردن کم کاری ها و بی عدالتی ها در سیستان

  • کد خبر : 43274
  • ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۱۵
حمله به ائمه جمعه برای لاپوشانی کردن کم کاری ها و بی عدالتی ها در سیستان

استاندار سیستان و بلوچستان در پاسخ به انتقادات و مطالبه مردم از تریبون نماز جمعه در شهرهای شمالی استان از گزینه روی میزی تحت عنوان حمله مستقیم رونمایی کرد .   گــنـــدم خــبـــر:: قهر طبیعت نزدیک به دو دهه است که همراه و همگام مردم سیستان است در این سال ها مشکل بزرگی دیگر همیشه […]

استاندار سیستان و بلوچستان در پاسخ به انتقادات و مطالبه مردم از تریبون نماز جمعه در شهرهای شمالی استان از گزینه روی میزی تحت عنوان حمله مستقیم رونمایی کرد .

 

گــنـــدم خــبـــر:: قهر طبیعت نزدیک به دو دهه است که همراه و همگام مردم سیستان است در این سال ها مشکل بزرگی دیگر همیشه گریبانگیر مرزنشیان غیور ایران اسلامی بوده و آن تصدی مدیرانی بی تفاوت، بی برنامه و بدون هدف بر امور استان است.

 

البته در کنار نالایقی برخی مدیران، عدم نظارت و پایش عملکرد عاملی برای آن گردیده که مسئول در حاشیه ای امن قرار گیرد و لاک پشت وار اداره تحت فرمان خویش را هدایت کند.

 

استاندار در مراسم معارفه مشاور جوان خود گفت: عده ای مطالبه گری را فقط برای داشتن حاشیه امن پیشه کردند.

 

على اوسط هاشمى ائمه جماعت شهرهای شمالی استان را مورد خطاب قرار داد و گفت: در سفری که به سیستان داشتم در نشست با ائمه جمعه پنج شهر منطقه سیستان ، سوال کردم وظیفه شما در برابر مردم چیست؟ آیا تاکنون موفق شدید یک سرمایه گذار بومی را که در شمال و مرکز کشور سرمایه گذاری می کند، به منطقه خودش جذب نمایید.

 

وی افزود : مهارت عده ای فقط تریبون به دست گرفتن و فریاد زدن است و نقش مطالبه گری را فقط برای داشتن حاشیه امن پیشه کردند ،لذا تفاوت هست بین آن کسی که مسئول است و کسی که سیاسی و نقش اپوزیسیون را دارد.

 

نماینده ارشد دولت تدبیر و امید ادامه داد: شما مسئول در حوزه جریان سازی در مردم هستید ،همه بار ملت بر دوش دولت نیست ، دولتی که با رای اکثریت برگزیده شده است به این آسانی برتابیده نمی شود. محیط را باید برای بازگشت سرمایه گذاران و نخبگان مستعد کنید.

 

لاپوشانی کردن کم کاری ها با حمله به امامان جمعه

 

استاندار سیستان و بلوچستان امروز گزینه روی میز خویش را با حمله به ائمه جماعت رونمایی کرد تا کمی از بار کم کارهایش در منطقه بکاهد.

 

چند سوال از سوی برخی جوانان و منتقدین استاندار مطرح است که:

 

۱_ بزرگراه زابل به زاهدان را هم باید مردم سرمایه گذاری کنند؟

۲_ بازگشایی بازارچه های مزری را هم مردم باید انجام دهند؟

۳_ هفت سال از منطقه ویژه شدن سیستان میگذره آیا مردم باید در این زمینه اقدام کنند یا شما؟

۴_ مشکلات آب شرب و روستاهای بدون آب و برق رو باید مردم سرمایه گذاری کنند؟

۵_ احیای دریاچه خشک شده هامون هم جز وظایف مردم است یا شما؟

۶_ کلنگهای بی ثمر زیادی که قبل انتخابات زدید را هم مردم باید پاسخگو باشند یا شما؟

۷_ اگر بنا بر آن است که مردم و نیروهای مردم خویش امور را در دست گیرند پس دلیل حضور حضرتعالی در استان چیست؟

 

گویا آنقدر تور لیدری سواحل مکران و بلوچستان را نموده اید که وظیفه و ماموریت اصلی خویش را از یاد برده اید.

 

جناب علی اوسط هاشمی نام استان، سیستان و بلوچستان می باشد رای پایین مردم در سیستان به رییس جمهور مد نظر حضرتعالی به واسطه کم کاری های شما و کابینه مدیران تحت امر در این منطقه است.

 

ائمه جمعه حنجره مردم اند، باید درد و رنجی که مردم از ناکار آمدی، بی برنامگی و بی تفاوتی ها متحمل میشوند بازگو نمایند تا شاید مدیران خفته در زیر اسپیلت بیدار شوند.

 

البته ناگفته نماند که برخی ائمه جمعه در منطقه سیستان در راستای وظیفه و ماموریت خویش اقدامات عمرانی و فرهنگی زیادی انجام داده اند.

 

در آخر باید گفت: “هر کسی را بهر کاری ساختند” حضرتعالی به وظایف محوله خویش عمل نمایید ائمه جمعه هم قطعا عمل می نمایند و خواهند نمود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43274

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
  1. کاش هر چی زودتر عوضش کنن بخدا خستمون کرد.. از بس تبعیض.. ما هممون باید همدل باشیم

  2. استانداری که نمی داند وظیفه امام جمعه جذب سرمایه گذار نیست چه انتظاری باید از وظیفه خود ان استاندار باید داشت واقعا جای تاسف است که سیستان را نابود کردید شما مسولین بعد به گردن امام جمعه می اندازید که دعای شما کم است شما استاندار و همکاران زیر نظر جناعالی در طول چند سال مسولیتت در سیستان چه کاری انجام دادید غیر از عدم پیگیری حق ابه و هزاران کار دیگر که حق مردم سیستان است

  3. احسنت بر کمالات آقای استاندار/آقای استاندار! سیستان به ویرانه ای تبدیل شده است؛مردم سبستان زیر خروارها خاک مدفون شده اند،فقر و نداری در چهره مردم سیستان موج میزند شما برای سیستان چه قدمی بر داشته اید؟ آقای استاندار تفکر شما بیشتر نشانگر تفکر انگلیسی مابانه شماست بدان که اون بالا بالا هاخدایی است که مجازاتتان کند .

  4. با سلام به مدیران گندم پرس، احسن به سوالاتی که مطرح کردید. متاسفانه در این دولت آشفته کسی نیست از این آقا سوال کند مسئولیت شما در استان چیست؟

  5. مسئولیت ایشان در استان کاملاً مشخص است . ۱- حذف مدیران سیستانی و جایگزین نمودن آنها با نیروهای غیر بومی ۲ – رسیدگی به یک قوم خاص به دلیل برتری عددی آنها نسبت به قوم سیستانی ۳- عدم رسیدگی و عقب ماندگی سیستان به دلیل اینکه شخصی خاص ناراحت و نگران نشود .

  6. با تشکر از روشنگری گندم خبر

  7. همیشه حق مردم را فریاد کنید…