استاندار سیستان و بلوچستان در پاسخ به انتقادات و مطالبه مردم از تریبون نماز جمعه در شهرهای شمالی استان از گزینه روی میزی تحت عنوان حمله مستقیم رونمایی کرد .   گــنـــدم خــبـــر:: قهر طبیعت نزدیک به دو دهه است که همراه و همگام مردم سیستان است در این سال ها مشکل بزرگی دیگر همیشه […]

استاندار سیستان و بلوچستان در پاسخ به انتقادات و مطالبه مردم از تریبون نماز جمعه در شهرهای شمالی استان از گزینه روی میزی تحت عنوان حمله مستقیم رونمایی کرد .

 

گــنـــدم خــبـــر:: قهر طبیعت نزدیک به دو دهه است که همراه و همگام مردم سیستان است در این سال ها مشکل بزرگی دیگر همیشه گریبانگیر مرزنشیان غیور ایران اسلامی بوده و آن تصدی مدیرانی بی تفاوت، بی برنامه و بدون هدف بر امور استان است.

 

البته در کنار نالایقی برخی مدیران، عدم نظارت و پایش عملکرد عاملی برای آن گردیده که مسئول در حاشیه ای امن قرار گیرد و لاک پشت وار اداره تحت فرمان خویش را هدایت کند.

 

استاندار در مراسم معارفه مشاور جوان خود گفت: عده ای مطالبه گری را فقط برای داشتن حاشیه امن پیشه کردند.

 

على اوسط هاشمى ائمه جماعت شهرهای شمالی استان را مورد خطاب قرار داد و گفت: در سفری که به سیستان داشتم در نشست با ائمه جمعه پنج شهر منطقه سیستان ، سوال کردم وظیفه شما در برابر مردم چیست؟ آیا تاکنون موفق شدید یک سرمایه گذار بومی را که در شمال و مرکز کشور سرمایه گذاری می کند، به منطقه خودش جذب نمایید.

 

وی افزود : مهارت عده ای فقط تریبون به دست گرفتن و فریاد زدن است و نقش مطالبه گری را فقط برای داشتن حاشیه امن پیشه کردند ،لذا تفاوت هست بین آن کسی که مسئول است و کسی که سیاسی و نقش اپوزیسیون را دارد.

 

نماینده ارشد دولت تدبیر و امید ادامه داد: شما مسئول در حوزه جریان سازی در مردم هستید ،همه بار ملت بر دوش دولت نیست ، دولتی که با رای اکثریت برگزیده شده است به این آسانی برتابیده نمی شود. محیط را باید برای بازگشت سرمایه گذاران و نخبگان مستعد کنید.

 

لاپوشانی کردن کم کاری ها با حمله به امامان جمعه

 

استاندار سیستان و بلوچستان امروز گزینه روی میز خویش را با حمله به ائمه جماعت رونمایی کرد تا کمی از بار کم کارهایش در منطقه بکاهد.

 

چند سوال از سوی برخی جوانان و منتقدین استاندار مطرح است که:

 

۱_ بزرگراه زابل به زاهدان را هم باید مردم سرمایه گذاری کنند؟

۲_ بازگشایی بازارچه های مزری را هم مردم باید انجام دهند؟

۳_ هفت سال از منطقه ویژه شدن سیستان میگذره آیا مردم باید در این زمینه اقدام کنند یا شما؟

۴_ مشکلات آب شرب و روستاهای بدون آب و برق رو باید مردم سرمایه گذاری کنند؟

۵_ احیای دریاچه خشک شده هامون هم جز وظایف مردم است یا شما؟

۶_ کلنگهای بی ثمر زیادی که قبل انتخابات زدید را هم مردم باید پاسخگو باشند یا شما؟

۷_ اگر بنا بر آن است که مردم و نیروهای مردم خویش امور را در دست گیرند پس دلیل حضور حضرتعالی در استان چیست؟

 

گویا آنقدر تور لیدری سواحل مکران و بلوچستان را نموده اید که وظیفه و ماموریت اصلی خویش را از یاد برده اید.

 

جناب علی اوسط هاشمی نام استان، سیستان و بلوچستان می باشد رای پایین مردم در سیستان به رییس جمهور مد نظر حضرتعالی به واسطه کم کاری های شما و کابینه مدیران تحت امر در این منطقه است.

 

ائمه جمعه حنجره مردم اند، باید درد و رنجی که مردم از ناکار آمدی، بی برنامگی و بی تفاوتی ها متحمل میشوند بازگو نمایند تا شاید مدیران خفته در زیر اسپیلت بیدار شوند.

 

البته ناگفته نماند که برخی ائمه جمعه در منطقه سیستان در راستای وظیفه و ماموریت خویش اقدامات عمرانی و فرهنگی زیادی انجام داده اند.

 

در آخر باید گفت: “هر کسی را بهر کاری ساختند” حضرتعالی به وظایف محوله خویش عمل نمایید ائمه جمعه هم قطعا عمل می نمایند و خواهند نمود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه