گــنـــدم خــبـــر: افزایش بی رویه سگ های ولگرد و هار در منطقه ، جان ۶ نفر از مردم سیستان را گرفت تا برگی دیگر از افتخارات برخی از مدیران اسپلیت نشین و بی توجه به هشدارها را نمایان کند.   سگ های ولگرد موضوعی که بارها و بصورت متعدد حضورشان را به مسئولان در گزارش […]

گــنـــدم خــبـــر: افزایش بی رویه سگ های ولگرد و هار در منطقه ، جان ۶ نفر از مردم سیستان را گرفت تا برگی دیگر از افتخارات برخی از مدیران اسپلیت نشین و بی توجه به هشدارها را نمایان کند.

 

سگ های ولگرد موضوعی که بارها و بصورت متعدد حضورشان را به مسئولان در گزارش ها و یادداشت ها گوش زد کرده بودیم و هشدارهای لازم را رسانه های مختلف از رژه دسته جمعی شان در نقاط مختلف شهرهای شمالی استان داده بودند.

 

هشدارهایی که گاها در قالب تصویر از حضور بیشمار و گله ای سگ ها داده شده بود و تنها نتیجه ای که در پی داشت، پاسخی با چاشنی سکوت از سر ناتوانی سازمان های مرتبط من جمله شهرداری و سازمان محیط زیست بود.

 

نوجوان ۱۳ ساله ششمین قربانی حمله سگ‌های آلوده به هاری در منطقه سیستان که روز گذشته بر اثر گاز گرفتگی سگ آلوده به هاری در روستای سه قلعه از توابع شهرستان نیمروز جان باخت.

 

امیرحسین ۵ ساله، پنجمین قربانی که هفته گذشته جان خود را از دست داد.

 

شنیده ها حکایت از آن دارد که خطر هاری سگ‌های ولگرد به حیوانات وحشی و اهلی تالاب بین‌المللی هامون هم رسیده است.

 

حال مردم رنج دیده تنگه ٱحد ایران که رنج دوران کشیده اند در کنار سایر بلایای طبیعی و انسانی در بُهت و حیرت شاهد پر پر شدن عزیزانشان نشسته اند تا برگی دیگر از افتخارات مسئولین را رونمایی کند .

 

سکوت استاندار در این بین نشان از بی اهمیت بود جان مردم شمال استان دارد و بحرانی که اداره بحران استانداری را نیز همانند سایر مدیران از خواب بیدار نکرد، صفحه ای دیگر از مظلومیت و بی کسی مردم سیستان را ورق زد.

 

نمایندگان سیستانی در این بین سکوت اختیار کرده اند و گویا صدای مردمان تنگه ٱحد ایران در مجلس نیز قطع شده است و پایان قصه باید گفت دیگر فریاد رسی نیست…

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه