تاریخ : شنبه, ۲۹ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 20 August , 2022

بی خیالی شهردار زابل در مقابل رفع مشکلات شهر

 • کد خبر : 43253
 • ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
بی خیالی شهردار زابل در مقابل رفع مشکلات شهر

گــنـــدم خــبـــر: چند سالی می شود اهالی شیخ آباد گلایه از بوی بد و آلودگی های ناشی از سایت دپوی زباله شهرداری زابل دارند و خواهان جابجایی آن بودند.   این در خواست بالاخره با ورود دادستان به موضوع و دستور پلمپ این مرکز تا حدودی انجام شد.   اما همچنان شهرداری گویا درگیر انتخاب […]

گــنـــدم خــبـــر: چند سالی می شود اهالی شیخ آباد گلایه از بوی بد و آلودگی های ناشی از سایت دپوی زباله شهرداری زابل دارند و خواهان جابجایی آن بودند.

 

این در خواست بالاخره با ورود دادستان به موضوع و دستور پلمپ این مرکز تا حدودی انجام شد.

 

اما همچنان شهرداری گویا درگیر انتخاب و پیدا نمودن محلی مناسب برای امهاء زباله ها می باشد که دیده ها و شنیده ها حکایت از ایجاد آلودگی هایی در محل های تخلیه زباله دارد.

 

 یکی از عزیزان پیامی برای رسانه گندم خبر ارسال نموده است که در ادامه مشاهده می کنید.

 

در این پیام آمده است: روستاهایی که در معرض بوی نامطبوع این آشغالها هستند روستای قائم آباد، فتح الله، ده صادق، ناصرآباد، احمدآباد و چندین شرکت فعال که در کنار این آشغالها مشغول کارند، چندین مرتبه با شهردار صحبت کردیم ولی هیچ اقدامی نکرد.

 
وی در ادامه گفت: جناب آقایان نماینده وقتی از مردم رای میخوان که تو هر روستا چندین مرتبه  جلسه میگذارید وقتی رای آوردن دیگه مردم بومیدن کسی داد مردم زابل را نمی شنود.

 

وی افزود: سوختن این آشغالها کلی مشکلات تنفسی و انواع بیماری به همراه دارد خواهشن مسئولین مربوطه در این زمینه اقدام کنند.

 

این شهروند بیان کرد: شرکتهایی که مشغول کارن توی عکس معلوم هستن دود سوختن قیرها تو کارخانه آسفالت شهرداری کم بود که متاسفانه آشغالها را بغل کارخانه کنار جاده زابل – نهبندان می سوزانند، مردم بدبخت زابل چه گناهی کردن واقعا کسی نیست .

 

وی خاطر نشان کرد: دادخواهی نیست که صدای بدبختی های این مردم را بشنود جنابان بزرگوار روسای شهر زابل و نمایندگان محترم کجائید بیائید و ببینید که به لطف شهردار محترم روستاهای ما با دود و دم آشغالها و دود کارخانه آسفالت ابری شده خدا…. کند مسئولی که از دستش کاری بیاد و بر این مردم ستم دیده سیستان انجام نده.

 

نکته قابل توجه ناکار آمدی و سکوت محیط زیست در مقابل اینگونه موارد است.

 

واقعا چه کسی دادخواه و فریاد رس این مردم ستمدیده و ولایی خواهد بود!!!؟؟؟

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43253

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. تا زمانی ک زابلیها خودشون…… بخدا برید الان بلوچستان………. همه زابلیها ترسو

 2. سلام
  بی تدبیری از کجا آغاز شد از زمانی که هر شهروند ما بدون آگهی از سر قوم و قوم داری رای به کسانی که لیاقت ندارند رای می دهند بعد میشه این عاقبت ما که ۵نفر به علت سگ ها میمیرند کسی هم پاسخ گو نیست. زابل و زابلی بشنو هر کس گلی به سرش زده از خودش بوده ،مسولان ما از زابل خوب پول درمیارند و در شهرستان و شهرای دیگه سر مایه گزاری میکنند.

 3. با سلام
  در زمان جابجایی زباله ها هم داخل شهر و هم بیرون شهر مقداری از این زباله ها از روی ماشین ریخته میشود اگه در این زمینه هم چاره ای اندیشیده شود ممنون شهرداری میشیم

 4. با سلام
  والله ما هر چی ب مسئولین اعتراض میکنیم کسی جواب ما رو نمیده ما در خ هیرمند شمالی کوچه۷۲ پشت مدرسه رنجوری مقدم زندگی میکنیم این منطقه نزدیک به۵سال هست که تقریبا ۵۰ خانه ساخته شده اما خیابان های این کوچه ها ب خوبی قابل تشخیص نیست متاسفانه کسانیک آخر کوچه زندگی میکنن همیشه مشکل با خرابی جلوبندی ماشینشونو دارن ولی هرچی ب شهرداری اعتراض میکنیم ک کوچه های ما رو تیغ کشی کنن جواب نمیدن و ب قول معروف ما رو دنبال نخود سیاه میفرستن و میگن هفته بعد بیا.لطفا مسئولین ب فکر ما باشن

 5. باسلام ازاهالی روستای شخ آبادهستم ازرنج دیده های این دپوزباله وبنده به تمام ادارات مربوط ازجمله خودشهرداری ومحیط زیست بهداشت محیط ودیگرمسولین وحتی یکی ازنماینده محترم روازنمازجمعه جهت بازدیدبردم ولی هیچ اقدامی صورت نگرفت اماخداوندبه دادستان شجاع ،قاطع ،قانونمندومدافع حق ،زابل خیرواجربده که ماروازاین رنج چندساله نجات داد