گــنـــدم خــبـــر: چند سالی می شود اهالی شیخ آباد گلایه از بوی بد و آلودگی های ناشی از سایت دپوی زباله شهرداری زابل دارند و خواهان جابجایی آن بودند.   این در خواست بالاخره با ورود دادستان به موضوع و دستور پلمپ این مرکز تا حدودی انجام شد.   اما همچنان شهرداری گویا درگیر انتخاب […]

گــنـــدم خــبـــر: چند سالی می شود اهالی شیخ آباد گلایه از بوی بد و آلودگی های ناشی از سایت دپوی زباله شهرداری زابل دارند و خواهان جابجایی آن بودند.

 

این در خواست بالاخره با ورود دادستان به موضوع و دستور پلمپ این مرکز تا حدودی انجام شد.

 

اما همچنان شهرداری گویا درگیر انتخاب و پیدا نمودن محلی مناسب برای امهاء زباله ها می باشد که دیده ها و شنیده ها حکایت از ایجاد آلودگی هایی در محل های تخلیه زباله دارد.

 

 یکی از عزیزان پیامی برای رسانه گندم خبر ارسال نموده است که در ادامه مشاهده می کنید.

 

در این پیام آمده است: روستاهایی که در معرض بوی نامطبوع این آشغالها هستند روستای قائم آباد، فتح الله، ده صادق، ناصرآباد، احمدآباد و چندین شرکت فعال که در کنار این آشغالها مشغول کارند، چندین مرتبه با شهردار صحبت کردیم ولی هیچ اقدامی نکرد.

 
وی در ادامه گفت: جناب آقایان نماینده وقتی از مردم رای میخوان که تو هر روستا چندین مرتبه  جلسه میگذارید وقتی رای آوردن دیگه مردم بومیدن کسی داد مردم زابل را نمی شنود.

 

وی افزود: سوختن این آشغالها کلی مشکلات تنفسی و انواع بیماری به همراه دارد خواهشن مسئولین مربوطه در این زمینه اقدام کنند.

 

این شهروند بیان کرد: شرکتهایی که مشغول کارن توی عکس معلوم هستن دود سوختن قیرها تو کارخانه آسفالت شهرداری کم بود که متاسفانه آشغالها را بغل کارخانه کنار جاده زابل – نهبندان می سوزانند، مردم بدبخت زابل چه گناهی کردن واقعا کسی نیست .

 

وی خاطر نشان کرد: دادخواهی نیست که صدای بدبختی های این مردم را بشنود جنابان بزرگوار روسای شهر زابل و نمایندگان محترم کجائید بیائید و ببینید که به لطف شهردار محترم روستاهای ما با دود و دم آشغالها و دود کارخانه آسفالت ابری شده خدا…. کند مسئولی که از دستش کاری بیاد و بر این مردم ستم دیده سیستان انجام نده.

 

نکته قابل توجه ناکار آمدی و سکوت محیط زیست در مقابل اینگونه موارد است.

 

واقعا چه کسی دادخواه و فریاد رس این مردم ستمدیده و ولایی خواهد بود!!!؟؟؟

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه