تاریخ : شنبه, ۲۹ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 20 August , 2022

استاندار سیستان و بلوچستان کارنامه درخشان و قابل دفاعی حداقل در سیستان ندارد،بعضی از فرمانداران سیستان حضورشان در آن جایگاه منکر به تمام معنا است

  • کد خبر : 43248
  • ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
استاندار سیستان و بلوچستان کارنامه درخشان و قابل دفاعی حداقل در سیستان ندارد،بعضی از فرمانداران سیستان حضورشان در آن جایگاه منکر به تمام معنا است

گندم خبر :نماز جمعه ۶ مردادماه ۱۳۹۶ شهرستان زابل در مصلی المهدی ( عج ) به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل برگزار شد .   حجت الاسلام و المسلمین کیخا اظهار داشت: امروز جمعه ۶ مرداد روز کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای است ، باید فنون […]

گندم خبر :نماز جمعه ۶ مردادماه ۱۳۹۶ شهرستان زابل در مصلی المهدی ( عج ) به امامت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل برگزار شد .

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا اظهار داشت: امروز جمعه ۶ مرداد روز کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای است ، باید فنون و حرفه هایی که تعلیم داده میشود اقتصاد محور باشد ، جنسیت ها در رشته های علمی باید همسنخ باشد ، نیازهای هر منطقه شناسایی شود و نسخه مربوط به همان منطقه اجرا شود .

 

وی افزود: در منطقه سیستان رشته های علمی ای آموزش داده شود که کاربردی باشد و نیازهای سیستان و کشور همسایه را مرتفع کند و اینها را به کارآفرینان یاد بدهیم و بانک ها و دولت هم حمایت کند .

 

وی بیان کرد: از دولت محترم هم یک خواهش داریم که در کابینه جدید خودشان تغییرات جدیدی ایجاد کنند و یک جهش نشاط در دولت مشاهده گردد ، بعضی از وزاری که کم تحرک بودند و از بعضی از فرصت ها خوب استفاده نکردند از این بزرگواران در جایی دیگر استفاده شود و در آن کابینه و وارت خانه یک نیروی جوان مشغول شود تا بتواند چرخ اقتصادی کشور را بخوبی بچرخواند .

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: یک خواهش دیگر هم از رئیس جمهور محترم داریم که در ابقای استانداران در کل کشور از آنها کارنامه بخواهند ، اگر قرار است استاندارانی ابقا شوند کارنامه آن استاندار در آن منطقه را ببینند ، اگر خوب کار کرده بود نگهش دارند و اگر کم کاری کرده بود و فرصت ها را از دست داده بود باید جابجا شوند .

 

امام جمعه زابل در ادامه افزود: در مورد استان سیستان و بلوچستان خواسته همراه با خواهش از رئیس جمهور محترم داریم که کارنامه استاندار سیستان و بلوچستان را خوب رصد کنند ؛ ما معتقد هستیم که حداقل در سیستان استاندار سیستان و بلوچستان کارنامه درخشان و قابل دفاعی ندارند .

 

وی اذعان داشت: کارهای خوبی در منطقه انجام شده است ، در مورد شیلات کارهای بزرگی انجام شده است ، اما ما معتقد هستیم این کارهای بزرگ توسط بعضی از فرمانداران کارکشته این منطقه بوده انجام شده است ؛ اما در همین منطقه سیستان بعضی از فرمانداران اصلا حضورشان در آن جایگاه مُنکر به تمام معنااست و فرصت ها را دارند از دست میدهند .

 

وی اظهار کرد: ما در این مدت هم زبان تشکر ما فعال بوده و سر موقع  و بوقت از مسئولین بزرگوار تشکر و قدردانی کرده ایم و هزینه آن را هم داده ایم و هنوز هم پرداخت می کنیم و اگر جایی کم کاری ، بیکاری و بی توجهی ببینیم زبان انتقاد ما بران و گویا است و هیچ وقت زیر بار این مسئولیت شانه خالی نخواهیم کرد .

 

خطیب جمعه شهر زابل به اولین جمعه مردادماه و سالروز اولین نماز جمعه به امامت آیت الله محمود طالقانی ( ره ) اشاره کرد و گفت: نماز جمعه ای که برکات آن بسیار زیاد است و هر ملتی که بخواهد به پیشرفت برسد باید نماز جمعه داشته باشد و به گفته مقام معظم رهبری قلب فرهنگی هر شهر نماز جمعه آن است و در این مکان باید جهت ها مشخص و همه همدل و همزبان هم مردم و هم مسئولین به سمت اهداف حرکت کنیم ، نماز جمعه یعنی اینکه مومن باشیم ، مومنی که آگاه به زمانه است ، چون مباحث سیاسی مطرح میشود ، متوجه دشمنان اسلام هست ، دوست و دشمن را تشخیص میدهد ، ماهیت استکبار جهانی را میفهمد ، می بیند و ذات استکبار جهانی را تشخیص می دهد .

 

وی تصریح کرد: در همین روزهای اخیر صهیونیست ها به مسجد الاقصی حمله کردند و تعدادی را به شهادت رسانند و حدود ۴۰۰ نفر را زخمی کردند ؛ این ادامه ی طرح غصب کامل قدس شریف هست ، ادامه طرح یهودی سازی فلسطین و قدس شریف و این یعنی اعلام جنگ با جهان اسلام ؛ اینها با راه انداختن جنگ های نیابتی توسط داعش و آل سعود یکی از اهدافشان این بود که مسلمانان را از قدس و فلسطین غافل کنند ، اما کور خوانده اند ، مسلمانان چشم از قدس شریف برنمیدارند و تا نابودی غده سرطانی  یعنی اسرائیل به پیش خواهند رفت.

 

وی در ادامه گفت:ملت ما که شاگردان مدرسه ولی فقیه که نایب امام زمان ( ع ) هست حمایت از مظلوم را وظیفه دینی می دانند و دفاع از مظلوم و ایستادن در مقابل ظالم را لازمه انسانیت می دانند ؛ اشغال قدس ، اشغال قبله اول مسلمین است و رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی و تهدید برای کل منطقه و بشریت در تمام جهان هست و طرح نیل تا فرات رژیم غاصب اسرائیل یعنی خطر برای همه .

 

وی در ادامه افزود: ما ملت ایران اسلامی زیر پرچم ولی فقیه محکم در مقابل استبکار جهانی ایستاده ایم و لحظه لحظه به اجابت این دعای مستجابمان نزدیک تر می شویم و این نفرین ماست و این دعای علیه استکبار جهانی که ” مرگ بر اسرائیل ” لذا همه باید همدل و همزبان و گوش به فرمان رهبر حکیم و فرزانه باشیم.

 

حجت الاسلام و المسلمین کبخا افزود: رهبری حکیم و فرزانه ، خبیر و بسیجی مجاهد و سازش ناپذیر ، توان دفاعی بالا ، توانایی و مقاومت در برابر تحریم ها ، انسجام اجتماعی ، توانایی علمی و دانش بومی ، اقتدار و ثبات سیاسی اینها مولفه های قدرت و اقتدار نظام ماست که سرش تکیه بر قدرت لایزال خداوند متعال است با مدیریت الهی ولی فقیه .یکی از صحنه های زیبایی که قلب ملت ایران و مسلمین بیدار را شاد کرد جلسه صمیمی دیدار فرماندهان ارشد سپاه با رئیس جمهور محترم بود ؛ این حرکت قابل تقدیر و تشکر است و حرکتی است که یأس و ناامیدی هرچه بیشتر را در دل کثیف دشمنان ایجاد می کند ، دشمنی که نه اصلاح طلب و نه اصولگرا و نه هیچ حزبی برای او مهم نیست و میخواهد اساس اسلام و جمهوری اسلامی نباشد .

 

وی گفت: نقص برجام را مشاهده می کنیم که هر لحظه توسط آمریکای جهانخوار انجام میشود و این ذات پلید استکبار جهانی است ، تحریم های جدید مجلس سنای آمریکا را ببینیم ، ما باید مواظب باشیم ؛ دولت و ملت هم باید در کنار هم ثابت قدم باشند و به گوش به فرمان رهبر انقلاب باشند .

 

وی در ادامه افزود: حرکت اصل برجام ، منطق جمهوری اسلامی ایران است ما اهل منطق هستیم و با دشمن هم اگر سر عقل بیاید مذاکره می کنیم و مذاکره کرده ایم ، مذاکره ای که از دولت قبل شروع شده بود و دولت یازدهم ادامه داد ، با همین همدلی و همزبانی راه را ادامه میدهیم ولی بدانیم که دشمن ما بدعهد و بد ذات است و لذا باید مواظب و مقاوم باشیم .

 

وی بیان کرد: رمز موفقیت ما در مقوله اقتصاد که الان دشمن دست گذاشته بر روی همین موضوع و جنگ اقتصادی را آغاز کرده ، رمز پیشرفت این است که داشته ها و استعداهای درون کشور خود را بشناسیم و آنها را مدیریت کنیم .ینها مولفه های قدرت و اقتدار نظام ماست که سرش تکیه بر قدرت لایزال خداوند متعال است با مدیریت الهی ولی فقیه .یکی از صحنه های زیبایی که قلب ملت ایران و مسلمین بیدار را شاد کرد جلسه صمیمی دیدار فرماندهان ارشد سپاه با رئیس جمهور محترم بود ؛ این حرکت قابل تقدیر و تشکر است و حرکتی است که یأس و ناامیدی هرچه بیشتر را در دل کثیف دشمنان ایجاد می کند ، دشمنی که نه اصلاح طلب و نه اصولگرا و نه هیچ حزبی برای او مهم نیست و میخواهد اساس اسلام و جمهوری اسلامی نباشد .

 

وی گفت: نقص برجام را مشاهده می کنیم که هر لحظه توسط آمریکای جهانخوار انجام میشود و این ذات پلید استکبار جهانی است ، تحریم های جدید مجلس سنای آمریکا را ببینیم ، ما باید مواظب باشیم ؛ دولت و ملت هم باید در کنار هم ثابت قدم باشند و به گوش به فرمان رهبر انقلاب باشند .

 

وی در ادامه افزود: حرکت اصل برجام ، منطق جمهوری اسلامی ایران است ما اهل منطق هستیم و با دشمن هم اگر سر عقل بیاید مذاکره می کنیم و مذاکره کرده ایم ، مذاکره ای که از دولت قبل شروع شده بود و دولت یازدهم ادامه داد ، با همین همدلی و همزبانی راه را ادامه میدهیم ولی بدانیم که دشمن ما بدعهد و بد ذات است و لذا باید مواظب و مقاوم باشیم .

 

وی بیان کرد: رمز موفقیت ما در مقوله اقتصاد که الان دشمن دست گذاشته بر روی همین موضوع و جنگ اقتصادی را آغاز کرده ، رمز پیشرفت این است که داشته ها و استعداهای درون کشور خود را بشناسیم و آنها را مدیریت کنیم .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43248
  • دیدگاه‌ها برای استاندار سیستان و بلوچستان کارنامه درخشان و قابل دفاعی حداقل در سیستان ندارد،بعضی از فرمانداران سیستان حضورشان در آن جایگاه منکر به تمام معنا است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.