گــنـــدم خــبـــر: فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل صاحب الزمان از اعزام گروه جهادی شهید عباسپور به مناطق محروم شهرستان زاهدان خبر داد.   سروان حسن نکویی در گفت و گو با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: به همت حوزه بسیج کارمندان صاحب الزمان (عج) ادارات کل استان و حضور مسئولین بسیج عشایری استان  اعزام […]

گــنـــدم خــبـــر: فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل صاحب الزمان از اعزام گروه جهادی شهید عباسپور به مناطق محروم شهرستان زاهدان خبر داد.

 

سروان حسن نکویی در گفت و گو با خبرنگار گندم خبر اظهار داشت: به همت حوزه بسیج کارمندان صاحب الزمان (عج) ادارات کل استان و حضور مسئولین بسیج عشایری استان  اعزام گروه جهادی شهید عباسپور برق منطقه ایی به مناطق محروم شهرستان زاهدان انجام گردید.

 

وی افزود: در این اعزام مسئولین آب و برق شهرستان زاهدان نیز حضور داشتن و به مشکلات آب شرب و برق روستای نوک آباد چشمه زیارت رسیدگی گردید و قول رفع مشکل این روستا نیز از سوی مدیران مربوطه داده شد.

 

وی خاطر نشان کرد: اعزام گروههای جهادی به مناطق محروم بصورت ماهانه برنامه ریزی و اجرا می گردد.

 

وی در ادامه گفت : بسیجیان در هر ماه به یکی از روستاهای که به خدمات نیاز دارند اعزام می گردند و در این گروههای جهادی مسئولین  حضور داشته و مردم می توانند مشکلات خود را به صورت چهره به چهره مطرح می نمایند و در همان جا دستور حل مشکلات مردم داده می شود .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه