مسئول هدر رفت آب در بلوار آیت الله بختیاری زابل کیست؟

  • کد خبر : 43171
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
مسئول هدر رفت آب در بلوار آیت الله بختیاری زابل کیست؟

بی آبی به مرز هشدار رسیده است و مدعیان صرفه جوگر که کم کاری های خود را هیچوقت نمی بینند، و فقط در گفتار مردم را به صرفه جویی دعوت می کنند و این در حالی است که خود مسئولان به این امر جامه عمل نمی پوشانند.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر از زابل: برخی […]

بی آبی به مرز هشدار رسیده است و مدعیان صرفه جوگر که کم کاری های خود را هیچوقت نمی بینند، و فقط در گفتار مردم را به صرفه جویی دعوت می کنند و این در حالی است که خود مسئولان به این امر جامه عمل نمی پوشانند.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر از زابل: برخی از مدیران در حالی مردم را به صرفه جویی تشویق می نمایند، که خود گویا عقیده ای به این موضوع نداشته و ندارند که مشاهده تصاویر در ادامه مهر تاییدی است بر گفتار ما.

 

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43171

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. باسلام .بنده ازساکنین بلوارآیت الله بختیاری هستم هرروزصبح بااین آب گرفتگی بلوارمواجه هستیم. که بامسئول فضای سبزشهرداری آقا دهمرده هم تماس گرفتم ولی نتیجه ای حاصل نشد.انتظارماازمسئولین اداره آب وفاظلاب که با اینگونه اسراف آب درهرکجاوهراداره یی که هست برخوردگردد.

  2. باسلام
    با توجه به اینکه شهرداری از دیرباز بدون توجه به اخطارهای شرکت آب و فاضلاب اقدام به نصب انشعابات غیر مجاز می نماید امروز شاهد این حجم هدر رفت آب در سطح بلوار های شهر هستیم و اکثر این اقدامات را شبانه انجام میدهد همچنین با توجه به اینکه بدهی های میلیاردی خود را پرداخت نمی کند نیز توجهی به بحث مدیریت مصرف ندارد و در واقع استفاده آب شرب برای ابیاری بلوارها با توجه به وجود پساب فاضلاب در منطقه خلاف قانون می باشد