تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

آیا انصاف است که به خاطر ۲ تیربرق در مرکز شهر سراوان مردم این کوچه ها بدون برق باشند؟؟؟

  • کد خبر : 43160
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۰۱
آیا انصاف است که به خاطر ۲ تیربرق در مرکز شهر سراوان مردم این کوچه ها بدون برق باشند؟؟؟

گــنـــدم خــبـــر: عده ای از اهالی شهرک سبحان شهرستان سراوان از عدم نصب تیر برق و برق رسانی به چند میلان در این منطقه به دلیل برخی تضادها بین مسئولین ادارات این شهرستان اظهار گلایه دارند.   یکی از اهالی ساکن در این منطقه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ما عده ای از اهالی […]

گــنـــدم خــبـــر: عده ای از اهالی شهرک سبحان شهرستان سراوان از عدم نصب تیر برق و برق رسانی به چند میلان در این منطقه به دلیل برخی تضادها بین مسئولین ادارات این شهرستان اظهار گلایه دارند.

 

یکی از اهالی ساکن در این منطقه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ما عده ای از اهالی شهرک سبحان سراوان واقع در ضلع شمالی بیمارستان جدید هستیم که علیرغم اینکه چندین سال از سکونت مان در این محله میگذرد اما متاسفانه هنوز چند تا از این کوچه ها تیر برق رسانی نصب نشده است.

 

وی گفت: این در حالی است که افرادی که ساکن این محله هستند چندین سال است که برق دارند اما بخاطر برخی تضادها بین مسئولین برخی ادارات شهر کماکان چند تا از کوچه ها برق ندارند و مردم این کوچه ها برق را بصورت اشتراکی با خانه های کوچه های دیگر مصرف می کنند.

 

وی افزود: استفاده از برق مشترک با توجه به گرمای فزاینده ی شهرستان باعث افت فشار در هر دو منزل شده و گاها باعث سوختن وسایل برقی میگردد و این در صورتی است که اکثر خانه های این کوچه ساخته شده و مردم در آن سکونت دارند و امتیاز برق را نیز اخذ کرده اند.

 

وی گفت: آیا انصاف است که بخاطر ۲ تیر برق در مرکز شهر سراوان مردم این کوچه ها بدون برق باشند و در ساعات اوج مصرف که همگان تاکید بر کاهش مصرف برق دارند بعلت استفاده چندین منزل از یک کنتور برق شاهد از بین رفتن وسایل سرمایشی باشیم!!!!؟

 

وی گفت: از مسئولین محترم اداره برق سراوان خواهشمند است با توجه به گرمای هوا نصب تیرهای این محله را در دستور کار قرار دهند تا از دعای خیر این مردم بهرمند گردند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43160
  • دیدگاه‌ها برای آیا انصاف است که به خاطر ۲ تیربرق در مرکز شهر سراوان مردم این کوچه ها بدون برق باشند؟؟؟ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.