تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

فلسفه وجودی مسئولین خدمت بی منت به مردم است

  • کد خبر : 43131
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
فلسفه وجودی مسئولین خدمت بی منت به مردم است

گـنــدم خـبــر: نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه محترم حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.   حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی و ضرورت مقابله با آسیبها و معضلات اجتماعی راهکارهای مبارزه با این اسیبها را […]

گـنــدم خـبــر: نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه محترم حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی و ضرورت مقابله با آسیبها و معضلات اجتماعی راهکارهای مبارزه با این اسیبها را بیان کرد و گفت: ازدواج که عامل آرامش خانواده هست و از خیلی از مفاسد جلوگیری میکند و همگان باید سعی کنند تا این سنت حسنه در میان خانواده ها رونق بیشتری بگیرد .رعایت حجاب و حیا و عفت که باعث می شود بانوان احساس امنیت بیشتری کنند و جامعه از بی بندباری و فساد مصون بماند.

 

خطیب نماز جمعه بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی به چند مناسبت و مسائل روز اشاره کرد و گفت: سالگرد کشف توطئه کودتای امریکا معروف به نوژه که سند مظلومیت ایران اسلامی هست و ایادی امریکا هر چه توطئه علیه ایران بکنند به لطف و کرم امام زمان خنثی خواهد شد و نمیتوانند نقشه های خود را پیش ببرند.

 

وی به سالروز حمله رضا خان به مسجد گوهرشاد اشاره کرد و گفت: بیش از ۲۰۰۰ هزار زائر بیگناه را به گلوله بست و مقدمات سرنگونی و فروپاشی خود را فراهم کرد.

 

پارسا به هفته مبارزه با قاچاق کالا پرداخت و گفت: پیامدهای بسیار بدی برا کشور دارد و باید جلوی آن گرفته شود، ۱_ کاهش میزان اشتغال ۲_ تضعیف تولیدکنندگان داخلی ۳_ صدمه به واردکنندگان قانونی ۴_ ایجاد درآمد نامشروع و اخلال در نظام اقتصادی کشور.

 

وی با توجه به گرمی هوا همگان را سفارش به صرفه جویی در مصرف آب و برق کرد و گفت: از اسراف جلوگیری شود و قدر نعمتهای خدادادی رو بدانند.

 

وی با توجه به وصایای امام راحل و فرمایشات حضرت آقا مسئولین قدر فرصتها را بدانند و شبانه روزی برا خدمت به مردم تلاش و کوشش کنند چون فرصتها زود میگذرد و هر ۶ ماه گزارش کار و فعالیتهای انجام شده را به سمع مردم برسانند چون مردم ولی نعمت ما هستند و فلسفه وجودی مسئولین خدمت بی منت به مردم هست رضایت خدا در گرو رضایت مردم است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43131

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. از مدیران گندم پرس تقاضا دارم هر ماه گزارشی از مراحل ساخت کارخانه های لاستیک ، کاشی سرامیک و کارخانه تولید سوسیس و کالباس در سیستان تهیه کرده و در سایت قرار دهید فکر نکنم به این زودی این کارخانه ها احداث بشن در نتیجه شاهد موج بیشتر مهاجرت جوانان جویای کار از سیستان خواهیم بود احداث کارخانه ها و به پایان رساندن پروژه لوله کشی مزارع باید به صورت اورژانسی انجام شود من نمیدونم این نمایندگان سیستان چه کاری انجام میدهند!!!نه از اتمام جاده زابل به زاهدان(جاده مرگ) خبری هست نه از انتقال گاز به سیستان و نه از آمدن قطار و ریل راه آهن به سیستان !!!جا داره به مسئولین سیستان و به خصوص استاندار خسته نباشید عرض کنم ! کارشون شده فقط بیانیه دادن و فعالیت در فضای مجازی!!!