گـنــدم خـبــر: نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه محترم حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.   حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی و ضرورت مقابله با آسیبها و معضلات اجتماعی راهکارهای مبارزه با این اسیبها را […]

گـنــدم خـبــر: نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه محترم حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی و ضرورت مقابله با آسیبها و معضلات اجتماعی راهکارهای مبارزه با این اسیبها را بیان کرد و گفت: ازدواج که عامل آرامش خانواده هست و از خیلی از مفاسد جلوگیری میکند و همگان باید سعی کنند تا این سنت حسنه در میان خانواده ها رونق بیشتری بگیرد .رعایت حجاب و حیا و عفت که باعث می شود بانوان احساس امنیت بیشتری کنند و جامعه از بی بندباری و فساد مصون بماند.

 

خطیب نماز جمعه بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی به چند مناسبت و مسائل روز اشاره کرد و گفت: سالگرد کشف توطئه کودتای امریکا معروف به نوژه که سند مظلومیت ایران اسلامی هست و ایادی امریکا هر چه توطئه علیه ایران بکنند به لطف و کرم امام زمان خنثی خواهد شد و نمیتوانند نقشه های خود را پیش ببرند.

 

وی به سالروز حمله رضا خان به مسجد گوهرشاد اشاره کرد و گفت: بیش از ۲۰۰۰ هزار زائر بیگناه را به گلوله بست و مقدمات سرنگونی و فروپاشی خود را فراهم کرد.

 

پارسا به هفته مبارزه با قاچاق کالا پرداخت و گفت: پیامدهای بسیار بدی برا کشور دارد و باید جلوی آن گرفته شود، ۱_ کاهش میزان اشتغال ۲_ تضعیف تولیدکنندگان داخلی ۳_ صدمه به واردکنندگان قانونی ۴_ ایجاد درآمد نامشروع و اخلال در نظام اقتصادی کشور.

 

وی با توجه به گرمی هوا همگان را سفارش به صرفه جویی در مصرف آب و برق کرد و گفت: از اسراف جلوگیری شود و قدر نعمتهای خدادادی رو بدانند.

 

وی با توجه به وصایای امام راحل و فرمایشات حضرت آقا مسئولین قدر فرصتها را بدانند و شبانه روزی برا خدمت به مردم تلاش و کوشش کنند چون فرصتها زود میگذرد و هر ۶ ماه گزارش کار و فعالیتهای انجام شده را به سمع مردم برسانند چون مردم ولی نعمت ما هستند و فلسفه وجودی مسئولین خدمت بی منت به مردم هست رضایت خدا در گرو رضایت مردم است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه