تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

شرایط نامساعد آب و هوا باچاشنی نوسانات برق در روستای سکوهه

  • کد خبر : 43078
  • ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
شرایط نامساعد آب و هوا باچاشنی نوسانات برق در روستای سکوهه

شرایط سخت آب و هوایی باعث کم صبر و طاقتی مردم گردیده که الحق هم حق به جانب آنان است چرا که دیگر تحمل بی آبی، نوسان برق، قطعی متوالی اینترنت و غیره امکان پذیر نیست.    از این روی حجم گلایه های ارسالی افزایش چشم گیره داشته است، که در ادامه به موردی از آنان […]

شرایط سخت آب و هوایی باعث کم صبر و طاقتی مردم گردیده که الحق هم حق به جانب آنان است چرا که دیگر تحمل بی آبی، نوسان برق، قطعی متوالی اینترنت و غیره امکان پذیر نیست.

 

 از این روی حجم گلایه های ارسالی افزایش چشم گیره داشته است، که در ادامه به موردی از آنان اشاره می شود.

 

البته ناگفته نماند که عملکرد برخی ادارات و تعامل آنان با رسانه ها جای بسی تقدیر و تشکر دارد،اما لحظه ای هم خویش را جای آن روستایی غیوری که رنج کمبود امکانات و شرایط بد آب و هوایی را تحمل میکند اما زیر بار کوچ ناخواسته از دیار آبا و اجدادی خویش نمی رود بگذاریم.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر: یکی از ساکنان روستای سکوهه از توابع شهرستان هامون از نوسانات برق در این منطقه اظهار گلایه دارد.

 

این گلایه برای پیگیری به مدیریت اداره برق شهرستان زابل اعلام شده است و از آنجا که اعلام داشته اند “موضوع بررسی خواهد شد” ، و با گذشت چند روز همچنان مشکل باقیست، وجواب قطعی و قانع کننده ای از سوی این مدیر برای ما تا بدین لحظه ارسال نگردیده، گلایه منتشر خواهد شد تا شاید گره کور نواسانات برق به گفته خود اهالی روستا بعد از گذشت یکسال پیگیری و دوندگی در این منطقه رفع گردد.

 

یکی از ساکنین روستای سکوهه در گفتگو با خبرنگار ما گفت؛ مشکلی که الان ما داریم مشکل نوسنات برق است که در روستای سکوهه سمت حمام خورشیدی این روستا است که چند خانوار در این منطقه زندگی می کنند.

 

سلیمی مقدم اظهار داشت: سیم های شبکه در این محل دو رشته ای و از بافت قدیم است.

 

وی گفت: کابل های انشعاب منازل ما از روی جاده اصلی می گذره و با عبور کامیونه ها کنده و قطع می شود.

 

وی در ادامه افزود: دو روز دیگر یکسال می شود که به مدیریت برق زابل مراجعه و تا الان پیگیری کردیم، ولی به ما جواب درستی داده نشده است.

 

وی افزود؛ یک بار می گویند بودجه نداریم و حال گفته اند بودجه داریم باید تحویل پیمانکار داده شود که برای شما تیر کوبی کنند و اصلا جواب درستی نمی دهند.

 

وی در پایان گفت: از شما می خواهیم که با مدیرت برق زابل موضوع را در میان و پیگیری کنید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43078
  • دیدگاه‌ها برای شرایط نامساعد آب و هوا باچاشنی نوسانات برق در روستای سکوهه بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.