تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

مشکل روشنایی خیابان اصلی شهر محمد آباد رفع شد/ شهروندان: مسئولین تا رسانه ای نشود به فکر مردم نیستند

  • کد خبر : 43049
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۲:۴۰
مشکل روشنایی خیابان اصلی شهر محمد آباد رفع شد/ شهروندان: مسئولین تا رسانه ای نشود به فکر مردم نیستند

گندم خبر: خاموشی یک هفته ای چراغ های برق در خیابان اصلی و بازار شهر محمد آباد تنها ساعتی بعد از رسانه ای شدن توسط کانال خبری گندم خبر وصل شد تا باری دیگر تاثیر مطالبه گری و بیان خواسته ی مردم از طریق رسانه یاری گر حل مشکلات باشد.   یکی از اهالی ساکن […]

گندم خبر: خاموشی یک هفته ای چراغ های برق در خیابان اصلی و بازار شهر محمد آباد تنها ساعتی بعد از رسانه ای شدن توسط کانال خبری گندم خبر وصل شد تا باری دیگر تاثیر مطالبه گری و بیان خواسته ی مردم از طریق رسانه یاری گر حل مشکلات باشد.

 

یکی از اهالی ساکن در این منطقه گفت: یک هفته است چراغ ها خیابان اصلی شهرمحمدآباد و بازار این شهر خاموش است و مدت یک هفته است که اداره برق نمیتواند یک ترانس را عوض کند و به این دلیل به محض غروب خورشید مغازه های بسته می شود.

 

 

این شهروند بعد از درست شدن روشنایی گفت: از طرف همه اهالی این خیابان از شما تشکر می کنم.

 

 

وی گفت: مسئولین تا رسانه ای نشود به فکر مردم نیستند.

 

بعد از تعمیر این خطوط، جوابیه ای برای این رسانه توسط مدیریت اداره برق ارسال شد که دوگانگی در گفتار بسیار مشهود می باشد و برخی کانال های مدعی که خود را مطالبه گر مردم میدانند، ندانسته آن را انتشار داده اند که البته این نشان از شتاب زدگی مدیران در اطلاع رسانی است.

 

در ادامه جوابیه ارسالی بدون هیچ تغییر منتشر خواهد شد و در پایان مواردی را جهت تنویر افکار عمومی اعلام می داریم.

 

سلام جهت اطلاع در پی اعلام خاموشی روشنایی معابر قسمتی از خیابان اصلی شهر محمد توسط شهروندان به اتفاقات برق، بلافاصله موضوع توسط نیروهای اتفاقات برق مورد بررسی قرار گرفته و بدلیل طوفان شدید منطقه در اثر پرتاب اشیاء خارجی موجب اتصالی و سوختن فیوز فاز شب شده که با تعویض فیوز سوخته چراغهای معابر روشن گردید، اصلا ارتباطی به سوختن ترانس ندارد انتظار است رسانه‌ها برابر عرف معمول رسانه ای در خصوص صحت موضوع از دستگاههای متولی حداقل استعلام بعمل آورند و با انتشار هرگونه خبر واصله که زحمات شبانه روزی پرسنل زحمت کش برق را بویژه در شرایط سخت جوی کنونی تحت شعاع قرار می دهد خودداری کنند.

 

پی نوشت:

_ رئیس اداره برق شهرستان زابل باید به عرض شما برسانیم چطور ممکن است در مدت یک هفته شهروندان به اطلاع شما برسانند و شما هیچگونه اقدامی انجام ندهید؟ اما بعد از گذشت یکساعت از رسانه ای شدن مشکل مرتفع می گردد؟

 

_چه می شود که مشکل پس از گذشت فقط یک ساعت از انتشار گلایه رفع شد اما مدت یک هفته گذشته امکان رفع آن نبود؟ آیا مردم و مشکلاتشان بی ارزش است؟؟؟

 

_ جناب مدیر اگر شب گذشته خاموشی رسانه ای نمی شد آیا رفع مشکل در دستور کار شما قرار می گرفت؟

 

_ رسانه روابط عمومی ادارات نیست که وظیفه استعلام داشته باشد و پاسخ دادن وظیفه روابط عمومی هر مجموعه است. (بنا به گفته شما که گفته بودید: قبل از انتشار از ما استعلام می شد)

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43049
  • دیدگاه‌ها برای مشکل روشنایی خیابان اصلی شهر محمد آباد رفع شد/ شهروندان: مسئولین تا رسانه ای نشود به فکر مردم نیستند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.