تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

جوابیه مدیر کل نوسازی استان در پی درج خبر”دود سوء مدیریت اداره کل نوسازی سیستان و بلوچستان در چشمان دانش آموزان شهر علی اکبر”

  • کد خبر : 43047
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۱۳
جوابیه مدیر کل نوسازی استان در پی درج خبر”دود سوء مدیریت اداره کل نوسازی سیستان و بلوچستان در چشمان دانش آموزان شهر علی اکبر”

گـنــدم خـبــر: در پی انتشار گلایه ای مردمی (دود سوء مدیریت اداره کل نوسازی سیستان و بلوچستان در چشمان دانش آموزان شهر علی اکبر) به واسطه تاخیر چندین ساله(۱۱ سال) در ساخت سوله ورزشی شهر علی اکبر در رسانه مردم مدار گندم خبر جوابیه ای از سوی مدیر کل نوسازی ارسال گردیده که در ادامه مطالعه […]

گـنــدم خـبــر: در پی انتشار گلایه ای مردمی (دود سوء مدیریت اداره کل نوسازی سیستان و بلوچستان در چشمان دانش آموزان شهر علی اکبر) به واسطه تاخیر چندین ساله(۱۱ سال) در ساخت سوله ورزشی شهر علی اکبر در رسانه مردم مدار گندم خبر جوابیه ای از سوی مدیر کل نوسازی ارسال گردیده که در ادامه مطالعه می فرمایید.

 

با سلام
مروری بر گستره محرومیت تاریخی استان سیستان و بلوچستان و از جمله زیر ساخت های فضاهای آموزشی ، مطمئنا دل هر حامی فرهنگ دوست استان و البته دلسوز را بدرد می آورد و رسانه ها و از جمله سایت محترم گندم پرس نیز از این جمله اند.

 

بدون شک اشاره سایت نامبرده به پروژه نیمه تمام در شهرک علی اکبر شهرستان هامون و سنواتی شدن آن از سر دلسوزی و تکلیف برای پیگیری بوده که این مهم قابل درک و لازمه آن پیگیری و پاسخگویی می باشد که با اعتقاد انجام وظیفه خواهد گردید و لیکن قضاوت و تشخیص سومدیریت و استفاده از کلمات و جملات تهییج کننده قبل از مراجعه به مسئول ذیربط و تحقیق کافی جهت مشخص شدن علل کندی و احیانا تعطیلی برخی پروژه ها از میان انبوه پروژه های در دست اجرا ( حدود ۵۸۰ مدرسه با بیش از ۲۰۰۰ کلاس درس و ۳۸ سالن ورزشی در سطح استان ) فی الواقع دور از انصاف می باشد.

 

نگاهی اجمالی به روند ساخت و سازهای مدارس در سالهای اخیر ، افزایش چشمگیر حضور خیرین ملی و بومی در عرصه مدرسه سازی و فضاهای آموزشی استان ، ایجاد مکانهای ورزشی سر پوشیده در مدارس ، توجه به نوسازی ناوگان تجهیزات و هوشمندسازی مدارس ، شروع استاندارد سازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و …. حاکی از عمق نگاه و توجه و ایجاد شتابی مضاعف در این عرصه می باشد.

 

تلاش و تحقق برای ایجاد ردیف خاص در بودجه سنواتی ملی کشور برای ساخت مدارس در استان علاوه بر اعتبارات جاری و جذب بیش از ۴۷۰ میلیارد تعهدات خیرین ، استان سیستان و بلوچستان را در راس اعتبارات این حوزه در بین استانهای کشور قرار داده است و هر منتقد منصفی میتواند این شتاب مضاعف را که آرزوی هر حامی دلسوز استان بوده حس نماید.

 

و اما پروژه نیمه تمام ذکر شده به همراه حدود ۳۸ سالن نیمه تمام ورزشی سطح استان از جمله پروژه های تعریف شده برای ایجاد فضای مناسب ورزشی و پرورشی و بالا بردن سطح امکانات این حوزه بوده که با توجه به تاسیس وزارت ورزش و هدایت اعتبارات ورزشی به سمت این وزارت خانه از روند عادی تکمیل خارج گشته و تحت الشعاع این موضوع قرار گرفته و در سالهای اخیر مکاتبات و پیگیریهای متعددی در این خصوص صورت پذیرفته است و در نهایت با توجه به تقسیم مناسب اعتبارات این حوزه فیمابین وزارت ورزش و وزارت آموزش و پرورش در سالجاری ، انشالله اولویت تخصیص این اعتبارات پروژه های با پیشرفت بالاتر از جمله سالن یاد شده خواهد بود.

 

بدون شک فرزندان این مرز و بوم در هر کسوتی که باشند دغدغه توسعه و پیشرفت استان را دارند و مسئولین عرصه فضاهای آموزشی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

 

اجرکم عند ا…
علیرضا راشکی
خدمتگذار دانش آموزان استان سرافراز سیستان و

بلوچستان

 

پی نوشت:

البته باید به استحضار برخی از مدیران رساند که هر سایتی یک شیوه در انتشار اخبار دارد.

 

رسانه گندم خبر درگاهیست برای بیان مشکلات مردم استان سیستان و بلوچستان و رساندن آن به گوش مسئولین و با توجه به حجم زیاد گلایه ها و کمبود امکانات این رسانه امکان پیگیری و مصاحبه قبل از درج آن نیست، پس روند بر تقدم تحلیل بر خبر قرار گرفته است تا روابط عمومی های عزیز قدری خویش را به زحمت اندازند و جوابیه ارسال نمایند.

 

با تشکر از همه مسئولانی که وظیفه خویش، که همانا خدمت صادقانه و بدون منت به مردم که ولی نعمتان هستند، سر لوحه کار خویش قرار داده اند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43047
  • دیدگاه‌ها برای جوابیه مدیر کل نوسازی استان در پی درج خبر”دود سوء مدیریت اداره کل نوسازی سیستان و بلوچستان در چشمان دانش آموزان شهر علی اکبر” بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.