تاریخ : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 19 August , 2022

وقوع حادثه در شبکه آبفای شهری عامل کاهش و قطع آب در برخی نقاط روستایی

  • کد خبر : 43044
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
وقوع حادثه در شبکه آبفای شهری عامل کاهش و قطع آب در برخی نقاط روستایی

گـنــدم خـبــر: بعد از درج خبر گلایه مردم بخش مرکزی زابل از قطع آب شرب روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان در جوابیه اعلام کرد: وقوع حادثه در شبکه آبفای شهری عامل کاهش و قطع آب در برخی نقاط روستایی می باشد. در این جوابیه آمده است:   همانگونه که قبلا […]

گـنــدم خـبــر: بعد از درج خبر گلایه مردم بخش مرکزی زابل از قطع آب شرب روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان در جوابیه اعلام کرد: وقوع حادثه در شبکه آبفای شهری عامل کاهش و قطع آب در برخی نقاط روستایی می باشد.

در این جوابیه آمده است:

 

همانگونه که قبلا نیز بیان گردیده است به دلیل افزایش بیش از حد مصرف آب و کافی نبودن میزان آب پمپاژ شده از تصفیه خانه آب روستایی زهک به شبکه لوله کشی طرح جامع آبرسانی روستاهای سیستان ،شرکت آبفای روستایی در چند نقطه از شبکه آبفای شهری آب اخذ نموده است و به شبکه روستایی تزریق می نماید.

 

به همین دلیل به محض وقوع حادثه در شبکه آبفای شهری و قطع آب از ناحیه آبفای شهری و عدم تزریق آب از نقاط پیش بینی شده به شبکه روستایی ، شبکه لوله کشی طرح جامع آبرسانی روستاهای سیستان نیز دچار اختلال شده و افت فشارشدید و بعضا قطع آب در تعدادی از روستاهای بخش مرکزی زابل ، روستاهای شهرستان نیمروز و تعداد کمی از روستاهای شهرستان های هامون و هیرمند را درپی دارد.

 

لذا به محض اینکه مشکل پیش آمده در شبکه آبفای شهری برطرف گردد ،مشکل افت فشار شبکه روستایی نیز برطرف می گردد.

 

براساس بررسی های صورت گرفته مشکل شکستگی خط لوله در شبکه شهری برطرف گردیده است و تزریق مجدد آب به شبکه آبفای روستایی برقرار خواهد گردید و بزودی مشکل افت فشار در شبکه روستایی نیز برطرف می گردد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43044
  • دیدگاه‌ها برای وقوع حادثه در شبکه آبفای شهری عامل کاهش و قطع آب در برخی نقاط روستایی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.