تاریخ : شنبه, ۲۹ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 20 August , 2022

مسئولین دولتی،مردمی و نمایندگان سیستان هر یک در پیام های جداگانه ای موفقیت امید آرامی را تبریک گفتند

  • کد خبر : 43036
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۰
مسئولین دولتی،مردمی و نمایندگان سیستان هر یک در پیام های جداگانه ای موفقیت امید آرامی را تبریک گفتند

افتخار آفرینی و هنر نمایی امید آرامی پلنگ سیستان در مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام(ره) سیل پیام های تبریک را به این در استان بهمراه داشته است.   به گزارش گـنــدم خـبــر: استاندار سیستان و بلوچستان ، نمایندگان سیستان، دادستان شهرستان زابل و امام جمعه این شهرستان در پیام های جداگانه افتخار آفرینی […]

افتخار آفرینی و هنر نمایی امید آرامی پلنگ سیستان در مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام(ره) سیل پیام های تبریک را به این در استان بهمراه داشته است.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر: استاندار سیستان و بلوچستان ، نمایندگان سیستان، دادستان شهرستان زابل و امام جمعه این شهرستان در پیام های جداگانه افتخار آفرینی امید آرامی در این مسابقات جام یادگار امام(ره) در قم بخصوص در فینال را تبریک گفتند.

 

استاندار: این موفقیت برجسته را به پهلوان اخلاق مدار سرزمین هزار جاذبه سیستان و بلوچستان تبریک می گویم

 

در پیام استاندار سیستان و بلوچستان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
امید آرامی ، آرام اما طوفانی و از حیث فنی، بی نظیر و آینده دار قهرمانانه درخشید و با افتخار آفرینی ،شکوه و عظمت مردم سیستان وبلوچستان را به نمایش گذاشت که بی شک از جمله نام آوران ورزش کشتی در ایران و جهان خواهد بود.

فرصت دادن به نوجوانان و جوانان مستعد اوج، زمینه ساز برافراشتن پرچم پرافتخار ایران اسلامی خواهد بود و این سرافرازی نیز نشانه عزم و اراده استوار همه جوانان شایسته و با استعداد استان است.

تلاش دیگر کشتی گیران را هم باید ستود که اگر در تیم “الف” بودند شانس درخشش چون “امید آرامی” را می یافتند.

این موفقیت برجسته را به پهلوان اخلاق مدار سرزمین هزار جاذبه سیستان و بلوچستان ، خانواده این دلاورمرد غیرتمند ،فدراسیون فرصت ساز، مدیران هیات و مربیان پرتلاش این قهرمان مدال آور و جامعه ورزشی استان تبریک می گویم و زحمات همه آنان را ارج می نهم
.
امیدوارم در پرتو ایمان، همواره این موفقیت ها با عزت و افتخار ، استمرار یابد.

علی اوسط هاشمی
استاندار سیستان و بلوچستان

 

 

دادستان زابل: سیستان یک بار دیگر به وجود اثربخش جوانان دلاور خویش بالید و به نیکی و شایستگی در عرصه جهانی درخشید

 

در پیام دادستان شهرستان زابل آمده است:

افتخارآفرینی امید آرامی، کشتی‌گیر شایسته سیستانی در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) در قم و کسب مدال طلا، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر در یکی از رویداد های مهم ورزشی جهان به اهتزار درآورد و برگ زرین دیگری بر افتخارات ورزش میهن عزیزمان افزود.

سیستان یک بار دیگر به وجود اثربخش جوانان دلاور خویش بالید و به نیکی و شایستگی در عرصه جهانی درخشید.

اینجانب این موفقیت بزرگ را به مردم عزیز سیستان و بلوچستان به ویژه مردم شریف شهرستان نیمروز و خانواده پهلوان آرامی تبریک و تهنیت عرض نموده و مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات و تلاش مجدانه این دلاور مرد سیستانی، مربیان، کادرفنی و دست‌اندرکاران تیم‌ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران اعلام می‌دارم و از خداوند بزرگ افتخارات و موفقیت‌های بیشتری را برای جامعه ورزش کشور و سیستان در رقابت‌های پیش رو مسئلت می‌نمایم.

محمد سرگزی
دادستان عمومی و انقلاب شهرستانهای زابل – نیمروز – هامون

 

امام جمعه شهرستان زابل: کسب مدال و مقام قهرمانی توسط امید آرامی، آیه ای روشن است برای اثبات استعدادهای نهان و آشکار فرزندان این دیار ولایت مدار

 

در پیام امام جمعه شهرستان زابل آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
افتخار آفرینی و پیروزی پهلوان نوجوان سیستانی ، امید آرامی، در مسابقات بین المللی جام یادگار امام (ره) که نشان از جدیت در کار ،پشتکار و همت بلند ایشان دارد، دیگر بار موجب درخشش نام سیستان و بلوچستان ورجاوند بر فراز قله های ایستادگی ، استقامت و رادمردی شد.

کسب مدال و مقام قهرمانی توسط امید آرامی، آیه ای روشن است برای اثبات استعدادهای نهان و آشکار فرزندان این دیار ولایت مدار ،که اگر شرایط پرورش شان در زمینه های مختلف ،مهیا شود امید آرامی ها تکثیر می یابند و زندگی هر کدام دیوانی خواهد شد سطر به سطر حماسه آفرینی.

با شکر به درگاه آفریدگار متعال ،که خالق و حافظ همیشه ی ما و فرزندانمان است ،این پیروزی غرور آفرین را به مردم عزیز ایران اسلامی، ساکنان گرانقدرسیستان و بلوچستان ،هموندانم در زابل باستانی، مربیان ،خانواده و خود ایشان تبریک عرض نموده و از خداوند مهربان برای یکایک جوانان کشورمان توفیق در خوشه چینی از دشت اخلاص و عمل را خواستارم.

علی اکبر کیخا
۱۰/ تیر ماه / ۱۳۹۶

 

کیخا نماینده مردم سیستان: اینجانب از صمیم قلب این پیروزی را به ایشان، مربیان پرتلاش، خانواده محترمش و مردم شریف سیستان تبریک و تهنیت عرض میکنم.

 

در پیام کیخا نماینده مردم سیستان آمده است: 

بسمه تعالی
بار دیگر شاهد افتخار آفرینی و قهرمانی امید آرامی فرزند سیستان در عرصه رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) بودیم.

اینجانب از صمیم قلب این پیروزی را به ایشان، مربیان پرتلاش، خانواده محترمش و مردم شریف سیستان تبریک و تهنیت عرض میکنم.

دکتر احمد علی کیخا
نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی – ۹۶/۴/۹

 

دهمرده نماینده مردم سیستان: پیروزی غرورآفرین امید آرامی، کشتی گیر دلاور سیستانی و قهرمانی تیم ایران را به جامعه ورزشی و کلیه هموطنان شریف بویژه مردم ولایتمدار سیستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

در پیام دهمرده نماینده مردم سیستان آمده است:

بسمه تعالی
پیروزی غرورآفرین امید آرامی، کشتی گیر دلاور سیستانی و قهرمانی تیم ایران در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) را به این قهرمانان بالاخص امید آرامی عزیز و مربیان محترمشان، جامعه ورزشی و کلیه هموطنان شریف بویژه مردم ولایتمدار سیستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
ومن الله التوفیق

حبیب اله دهمرده
نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی ٩۶/٠۴/٠٩

 

البته به نمایندگان و جناب استاندار توصیه می کنیم تبریک تنها کافی نیست و قطعا زمانی این پیروزی ها دلچسب تر خواهد شد که حمایت های ویژه تری از ورزشکاران سیستان و بلوچستان انجام شود تا شاید از این طریق بتوان نام محروم این استان را بیشتر از قبل بر سر زبان ها جاری کرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43036

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. جناب فرماندارزابل شماها دراین منطقه هستیدکه مرز سیستان عزیزوداغدیده داخل افغانستان مانده بخدامتاسفم.این چه دیوارکشی است.