بازدید معاون تأمین آب و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان از روستای انوشیروان شهرستان هیرمند

  • کد خبر : 42996
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
بازدید معاون تأمین آب و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان از روستای انوشیروان شهرستان هیرمند

بعد از درج خبر ” مسئولین زیر کولر نشسته اند / مردم زبانشان خشک شد از تشنگی/ یک ماه است که روستای انوشیروان شهرستان هیرمند آب ندارد” در کانال خبری گندم خبر، مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان از بازدید معاون تأمین آب و آبرسانی این شرکت، از شبکه انتقال […]

بعد از درج خبر ” مسئولین زیر کولر نشسته اند / مردم زبانشان خشک شد از تشنگی/ یک ماه است که روستای انوشیروان شهرستان هیرمند آب ندارد” در کانال خبری گندم خبر، مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان از بازدید معاون تأمین آب و آبرسانی این شرکت، از شبکه انتقال و توزیع آب و دیدار با اهالی این روستا خبر داد.

 

گـنــدم خـبــر:  با توجه به گزارشات مردمی در خصوص مشکل آب در روستای انوشیروان از توابع بخش مرکزی شهرستان هیرمند ، غلامحسین لکزائیان پور معاون تأمین آب و آبرسانی شرکت، از شبکه انتقال و توزیع آب این روستا بازدید نموده و با بعضی از اهالی روستا نیز دیدار کردند.

در این بازدید، عبادتی مدیر امور آبفای روستایی شهرستان هیرمند نیز حضور داشتند.

 

معاون تأمین آب و آبرسانی ،علت مشکل کم آبی در روستای انوشیروان و سایر روستاهای مجاور را افت فشار ناشی از شکستگی اخیر بوجود آمده در خط انتقال ۵۰۰ میلیمتر و همچنین بالا رفتن میزان مصرف آب به دلیل گرمای شدید منطقه ذکر کرد و اظهار داشتند: اکیپ های تعمیر و نگهداری امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان هیرمند با نظارت مستقیم مدیرمربوطه درحال رفع نقص شبکه و تعویض شیرالات و اتصالات حوضچه های انشعاب مسیر می باشند تا مشکل آب روستاهای مورد نظر را برطرف نمایند.

 

لکزائیان پور در خصوص تأمین آب شرب اهالی روستای انوشیروان تا زمان رفع نقص اساسی شبکه لوله کشی بیان داشتند: تا زمان رفع نقص شبکه و رفع اساسی معضل کم آبی این روستا ، تانکر آبرسانی سیار آب مصرفی روستا را تأمین می کند.

 

ایشان همچنین از استقرا یک عدد تانکر ثابت ۶ هزار لیتری جهت برداشت آب روستائیان در این روستا خبر داد.

معاون تأمین آب و آبرسانی شرکت آبفای روستایی استان ضمن عذرخواهی از روستائیان عزیز به دلیل مشکلات پیش آمده در فرآیند انتقال و توزیع آب ،بر صرفه جویی و استفاده بهینه از آب لوله کشی توسط اهالی محترم روستاها تأکید نموده و مردم را به رعایت الگوی مصرف و همکاری با شرکت در خصوص شناسایی انشعابات غیرمجاز از شبکه دعوت نمودند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42996
  • دیدگاه‌ها برای بازدید معاون تأمین آب و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان از روستای انوشیروان شهرستان هیرمند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.