تاریخ : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023

ورود فاضلاب به داخل آب رودخانه و بی تفاوتی مسئولان به این معضل زیست محیطی در زهک+تصاویر

  • کد خبر : 42951
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۴۲
ورود فاضلاب به داخل آب رودخانه و بی تفاوتی مسئولان به این معضل زیست محیطی در زهک+تصاویر

فاضلاب در شهرستان زهک در شمال سیستان و بلوچستان روانه رود زهک می شود تا برگی دیگر از افتخارات مدیران شهرستان و استان را به رخ مردمان شهر بکشد.   به گزارش گـنــدم خـبــر:  تصاویر ارسالی شهروندان گویای واقعیت خفته ای در سرزمین سیستان دارد که مدتها و شاید سالهاست از دید رسانه بدور مانده […]

فاضلاب در شهرستان زهک در شمال سیستان و بلوچستان روانه رود زهک می شود تا برگی دیگر از افتخارات مدیران شهرستان و استان را به رخ مردمان شهر بکشد.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر:  تصاویر ارسالی شهروندان گویای واقعیت خفته ای در سرزمین سیستان دارد که مدتها و شاید سالهاست از دید رسانه بدور مانده است و سبب گردیده مسئولان ذیربط آن را به دست فراموشی بسپارند.

 

ورود فاضلاب به آب رود موضوعی که یکی از مسئولان ارشد این شهرستان در پاسخ به سوال خبرنگار گندم خبر به آن اعتراف کرده است و این موضوع نیز مورد تایید شخص اول دولت تدبیر و امید در این شهرستان قرار گرفته است. و این در حالی است که هیچ اقدامی به جهت رفع این معضل از سوی شان صورت نگرفته است.

 

سکوت مدیران محیط زیست در قبال این معضل زیست محیطی جای بسی تٱمل دارد که این امر بیانگر ورق خوردن صفحه ای دیگر از سو مدیریت ها در این مجموعه است.

 

 

 

 

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42951

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. متاسفانه ما عادت کردیم که اتفاقی بیفتد بعد بشینیم و جلسه چکنم چکنم بر گزار کنیم اگر این اتفاق در یک شهر دیگر اتفاق می افتاد آبروی مسولین آن شهر را مردم می بردند ولی چه فایده که مردم زهک و سیستان دیگر عادت کردند به بی مسئولیتی یک عده جالب اینجاست که جایی که فاضلاب به رودخانه سرازیر است مسولین با کت و شلوارهای شیکشون و ماشین های شاسی بلند هر روز از آنجا در تردد هستند

  2. وقتی برخی از مسئولان ما یک مشت آدم های بی اصالت و بیسواد وبی توجه به امورات روز مره میباشند انتظار بر این است که سبستان گام هایی در جهت پیشرفت داشته باشد؟این ها همان پسر صغری کورهای هستند که بایک کت و شلوار یخکی تغییر فرماسیون داده و ظاهرا مسئولیت پذیر شدند.

  3. شاید هم آب را از افغانستان با لوله های یک اینچی دارند وارد می کنند و ما خبر نداریم،واقعا گناه دارند مسولین با این همه زحمت که می کشند بعد می گوییم آب فاضلاب است ،چکار کنیم یک عده از مسئولین دیگر عادت کردند به هر چی گفته بشود مثل این است که به دیوار گفته می شود جالب اینجاست آبی که از فاصلابهای مردم روانه رودخانه هیرمند در زهک می شود از آن آب ورودی بیشتر است و بود بد و کثافت همه ی آن منطقه را گرفته و نه شهردار صدایش در میاد نه فرماندار نه امام جمعه نه مسول بهداشت و نه مردمی که آن بوی بد را استشمام می کنند پس به همشون دستمریزاد و خسته نباشید گفت از این همه موفقیت