تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

سرقت بخشی ازکابل های برق بازاری که در قلب زابل جای دارد /رئیس اداره برق: سوء استفاده و فرصت طلبی سارقان از تعطیلی مغازهای تجاری در روز عید

  • کد خبر : 42944
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۰۵
سرقت بخشی ازکابل های برق بازاری که در قلب زابل جای دارد /رئیس اداره برق: سوء استفاده و فرصت طلبی سارقان از تعطیلی مغازهای تجاری در روز عید

گـنــدم خـبــر: یکی از کسبه بازار گندم فروشهای(بازار قبرستانی) شهرستان زابل با ارسال چند تصویر از سرقت سیم های برق در این بازار خبر داد.   مهدی قاسمی در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر گفت: طبق شواهد از روز عید فطر است که سیم های برق سرقت شده است و کسبه بازار تازه متوجه این موضوع […]

گـنــدم خـبــر: یکی از کسبه بازار گندم فروشهای(بازار قبرستانی) شهرستان زابل با ارسال چند تصویر از سرقت سیم های برق در این بازار خبر داد.

 

مهدی قاسمی در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر گفت: طبق شواهد از روز عید فطر است که سیم های برق سرقت شده است و کسبه بازار تازه متوجه این موضوع شده اند.

 

وی گفت: بحث امنیت بازار به کنار که سرمایه مردم در خطر است و به این راحتی کابل ها ازقلب شهر ربوده می شوند،اما کسبه به اداره برق مشکل را اطلاع داده اند اما متاسفانه مامور برق آمد نگاه کرد و تمام.

ج

 

 

این کاسب گفت: انگار نه انگار که این سیم ها خطر جانی برای مردم دارند.

 

قاسمی گفت: مسئولین اداره برق وظیفه جمع آوری باقی مانده سیم های برق برعهده کیست؟

 

برای پیگیری موضوع را ساعت ۲۱:۰۰ شب گذشته به اطلاع رئیس اداره برق شهرستان زابل رساندیم، وی دقایقی بعد از اعزام مسئول اتفاقات جهت بررسی موضوع خبر داد.

 

رئیس اداره برق شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر اظهار داشت: حسب بازدید همکاران از محل حجم سیم سرقت شده از شبکه زیاد بوده و سارقان سیم از جنس مس را برده اند.

 

خلیل عوض زاده گفت؛ فقط حدود دو یا سه متر سیم آلومینیوم را که ارزشی برای سارقان نداشته است در محل رها کرده اند.

 

وی گفت؛ در حال حاضر ایمن سازی شده است و خطری متوجه شهروندان در این محل نیست و با عنایت به اینکه شبکه سرقت شده مختص مغازه های تجاری است سارقان بدلیل تعطیلات از فرصت استفاده کرده‌اند.

 

عوض زاده گفت: ان شاءالله چهارشنبه اول صبح شبکه سرقت شده ترمیم و اصلاح خواهد شد.

 

وی گفت: انتظار است از دستگاههای متولی جلوگیری از وقوع سرقت برای ایام تعطیلات که شهروندان حضور ندارند تمهیدات لازم را داشته باشند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42944
  • دیدگاه‌ها برای سرقت بخشی ازکابل های برق بازاری که در قلب زابل جای دارد /رئیس اداره برق: سوء استفاده و فرصت طلبی سارقان از تعطیلی مغازهای تجاری در روز عید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.