تاریخ : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023

جوابیه شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان در پی انتشار کلیپ تصویری “بی تفاوتی کارکنان اداره برق شهرستان نیمروز در قبال قطعی برق روستاییان!

  • کد خبر : 42938
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
جوابیه شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان در پی انتشار کلیپ تصویری “بی تفاوتی کارکنان اداره برق شهرستان نیمروز در قبال قطعی برق روستاییان!

گـنــدم خـبــر: بعد از انتشار کلیپ تصویری با عنوان و موضوع ” بی تفاوتی کارکنان اداره برق #نیمروز در قبال قطعی برق روستاییان! / خودروی اتفاقات برق بی تفاوت از روستای چرک نیمروز که برقش آنجا قطع شده عبور وبه خواست اهالی اعتنا نکرد” در کانال خبری گندم خبر مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق […]

گـنــدم خـبــر: بعد از انتشار کلیپ تصویری با عنوان و موضوع ” بی تفاوتی کارکنان اداره برق #نیمروز در قبال قطعی برق روستاییان! / خودروی اتفاقات برق بی تفاوت از روستای چرک نیمروز که برقش آنجا قطع شده عبور وبه خواست اهالی اعتنا نکرد” در کانال خبری گندم خبر مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان در این خصوص جوابیه ای ارسال نمود که در ادامه به استحضار شما همراهان گرامی خواهیم رساند:

 

با سلام
در پاسخ به انتشار کلیپی مبنی بر بی توجهی همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان به قطع برق در روستای چرک از توابع شهرستان نیمروز به استحضار می رساند؛

 

در پی اعلام خاموشی و سیم پارگی در یکی از کوچه های این روستا به اتفاقات برق نیمروز اکیپ اتفاقات بلافاصله به محل عزیمت نموده و با مشاهده پارگی سیم شبکه فشار ضعیف به جهت جلوگیری از بروز خطرات احتمالی و ایمن کردن محیط کار با خودروی اتفاقات در محل به سمت تابلوی توزیع و ترانسفورماتور روستا جهت قطع کردن کلید و برق فیدر آسیب دیده حرکت کردند.

 

در این اثنی بعضی از اهالی به اشتباه گمان نمودند که نیروهای اتفاقات برق محل را ترک نموده‌اند ، در صورتیکه پس از قطع برق فیدر مورد نظر از داخل تابلو با حضور در محل سیم پارگی اقدام به ترمیم شبکه و برقدار کردن مشترکین اقدام نموده‌اند.

 

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان خواهشمند است از انتشار و قضاوت زود هنگام در پاسخ به تلاش همکاران خدوم این شرکت خودداری فرمایند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42938

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. ای کاش وقتی برق کرباسک زابل قطع می شود آقای فرماندار یا بخشدار به صورت ناشناس یکی دو بار به اتفاقات برق زابل ۱۲۱ زنگ بزنند تا بدانند مردم چه می کشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ انگار این جناب اپراتور برق مفت به مردم میده که هر موقع دلش می خواد وصل کنه و هر وقت دلش می خواد هم قطع کنه. رییس اداره برق زابل باید با اخلاق ترین نیروها را به عنوان اپراتور بذاره نه بد اخلاق ترین اونها را.