تاریخ : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023

تلاش یک روزنامه کم فروغ بومی برتصاحب مطالبه مردم و سایر رسانه ها

  • کد خبر : 42894
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
تلاش یک روزنامه کم فروغ بومی برتصاحب مطالبه مردم و سایر رسانه ها

گـنــدم خـبــر: یکی از روزنامه های محلی نیمه شب گذشته در کانال تلگرامی خود مطلبی منتشر کرد که نشانگر ثبت و تصاحب زحمات مردم و رسانه های دیگر در زمان قطعی آب شرب به نام خود بود.    این روزنامه محلی در کانال تلگرامی خود در خصوص تشکیل جلسه شورای عالی آب کشور نوشت: تشنگی […]

گـنــدم خـبــر: یکی از روزنامه های محلی نیمه شب گذشته در کانال تلگرامی خود مطلبی منتشر کرد که نشانگر ثبت و تصاحب زحمات مردم و رسانه های دیگر در زمان قطعی آب شرب به نام خود بود.

 

 این روزنامه محلی در کانال تلگرامی خود در خصوص تشکیل جلسه شورای عالی آب کشور نوشت:
تشنگی سیستان به شورای آب کشور رسید
این مطلب که تیتر یک امروز روزنامه را به خود اختصاص داده است از پیگیری مشکل قطعی آب سیستان درجلسه شورای عالی آب کشور خبر می دهد.

 

 

لازم به ذکر است: روزنامه سیستان و بلوچستان چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۶ در گزارشی مشکل قطع آب در سیستان را منعکس کرد که در این خصوص از توجه دولت و پیگیری برای رفع این مشکل تشکر می‌کند همچنین از این که توانسته است حرف مردم سیستان را به دولت منعکس کند خدا را شاکر است.

 

 

این متن خودساخته و سراسر تعریف و تمجید از خود را در کانال تلگرامی آخرین خبر که متعلق به خودشان است نیز منتشر کردند و به نشر گسترده این خبر در سایر کانال های خبری قصد القای این موضوع به مخاطب و موثر جلوه دادن خود در فضای رسانه ای کشور هستند در حالی که کانال تلگرامی این روزنامه با ۲۰۰ عضو و فعالیت خنثی و بی اثر این روزنامه بر همه اهل رسانه واضح و آشکار است.

 

 

حال دلیل اینکه این روزنامه تلاش جمعی کلیه رسانه های بومی سیستان و بلوچستان با یک خبر چند خطه به نام خود ثبت کرده چیست را باید از سردبیر آن پرسید که شاید یکی از دلایل آن را بتوان نادیده گرفتن این روزنامه در سطح استان باشد که با این اقدام قصد دارند خود را بار دیگر در میان اصحاب قلم مطرح کنند.

 

 

از رسانه ها که باید صداقت در گفتار و عمل را باید به مسئولان یادآور شوند انتظار میرود خود نیز به این اصل پایبند باشند.

 

 

رسانه های استان ضمن گلایه از حرکت غیر حرفه ای این روزنامه بومی خواستار عذرخواهی مدیر آن از مردم و رسانه هایی که لحظه به لحظه این مشکل را پوشش داده و پیگیر موضوع بوده اند می باشد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42894

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. معلومه احتمالا کپی برداری از یکی از نمایندگان هسته که خواستار پررنگ کردن نامه خودش رو داشت و تلاشها و قدام شایسته نماینده محبوب ایرانشهر را اصلا کتمان می کند و میخواهد کاهش تعرفه برق بنام خودش ثبت کند