تاریخ : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023

جناب مدیرعامل برای ۱۲ ساعت قطعی آب آن هم در مرکز شهر زاهدان، چه اقدامی کردید؟ + طرح چند سوال مهم

  • کد خبر : 42868
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
جناب مدیرعامل برای ۱۲ ساعت قطعی آب آن هم در مرکز شهر زاهدان، چه اقدامی کردید؟ + طرح چند سوال مهم

گـنــدم خـبــر: یکی از شهروندان ساکن در مرکز استان سیستان و بلوچستان و مرکز کلانشهر زاهدان از قطع آب بمدت ۱۲ ساعت در خیابان بهشتی خبر داد و این در حالی است که مدیر عامل در مصاحبه ای اعلام کرده بودند مردم با ۱۲۲ تماس بگیرند،اگر بیش از ۴ ساعت قطعی داشته باشند، با تانکر […]

گـنــدم خـبــر: یکی از شهروندان ساکن در مرکز استان سیستان و بلوچستان و مرکز کلانشهر زاهدان از قطع آب بمدت ۱۲ ساعت در خیابان بهشتی خبر داد و این در حالی است که مدیر عامل در مصاحبه ای اعلام کرده بودند مردم با ۱۲۲ تماس بگیرند،اگر بیش از ۴ ساعت قطعی داشته باشند، با تانکر آب می‌بریم.

 

آقای فقیهی در گفتگو با خبرنگار گندم خبر گفت: ما جز شهروندان زاهدان هستیم، و در خیابان بهشتی ۷ (تقریبا مرکز شهر) ساکن هستیم.

 

وی گفت: روز گذشته از صبح ساعت ۱۱ ،آب شرب قطع و بعد گذشت ۱۲ ساعت آب وصل شده است!

 

وی خطاب به مدیرعامل آب و فاضلاب استان گفت؛ برای ۱۲ ساعت قطعی آب آن هم در مرکز شهر زاهدان، چه اقدامی کردند؟؟؟

 

وی در ادامه گفت: با زبان روزه نه از کولر بهره بردیم نه هیچی و اگر این مشکل برای عزیزان خودشان پیش میامد چه کاری انجام میدادند؟ بخدا خیلی عذاب آور است این وضعیت…

 

به گزارش گـنــدم خـبــر از زاهدان: این تنها یک درد دل ارسالی از وضعیت آب شرب در شهرستان زاهدان بود و یزدان یکی دیگر از شهروندان ساکن در زیباشهر گفت: فکری به حال زیباشهر خیابان نصر ١٨ کنید شب قدر است و از بی آبی دو روزه چکار کنیم؟ / برای وضو آب نداریم/ سرویس بهداشتی نمیریم از بی آبی/ از ظهر به ١٢٢ به یک سره زنگ میزنم هیچکسی جوابگو نیست.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در یک مصاحبه گفته بود: مردم با ۱۲۲ تماس بگیرند،اگر بیش از ۴ ساعت قطعی داشته باشند، با تانکر آب می‌بریم و مشکل تامین آب شرب نداریم!!!

 

جناب مدیرعامل در این مصاحبه اعلام کردید مشکل تولید آب شرب نداریم و مصرف بالا است و حال سوال این است:

 

اگر مشکل تولید نیست چرا نمی توانید آب مصرف را بصورت زیاد تامین کنید؟ تا مشکل مصرف بالا شهروندان در فصل گرما و ماه مبارک رمضان حل شود.

 

شما عرض کردید هر کسی بیش از ۴ ساعت با قطع آب روبه رو باشد، برایش با تانکر آب می بریم؛ چند هزار نفر را با تانکر آب رسانی می کنید؟

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42868
  • دیدگاه‌ها برای جناب مدیرعامل برای ۱۲ ساعت قطعی آب آن هم در مرکز شهر زاهدان، چه اقدامی کردید؟ + طرح چند سوال مهم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.