معاون تأمین آب و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان امروز جمعه مورخ ۲۶\۳\۹۶ از روستاهای دچار افت فشار شدید و بعضا ” بی آب شهرستان نیمروز بازدید بعمل آورد.   به گزارش گـنــدم خـبــر  از نیمروز: در این بازدید که مدیر امور آب وفاضلاب روستایی شهرستان نیمروز نیز حضور داشت از نزدیک با دهیار […]

معاون تأمین آب و آبرسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان امروز جمعه مورخ ۲۶\۳\۹۶ از روستاهای دچار افت فشار شدید و بعضا ” بی آب شهرستان نیمروز بازدید بعمل آورد.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر  از نیمروز: در این بازدید که مدیر امور آب وفاضلاب روستایی شهرستان نیمروز نیز حضور داشت از نزدیک با دهیار و تعدادی از اهالی روستای محمدآباد لورگ باغ در خصوص مدیریت بر برداشت آب از شبکه و همکاری در کنترل شبکه مشورت کردند.

 

در این بازدید مقرر گردید علاوه بر آبرسانی سیار توسط ماشین آتش نشانی که از طرف فرمانداری شهرستان نیمروز جهت آبرسانی سیار برنامه ریزی گردیده بود ،تانکر آبرسانی سیار شرکت نیز با هماهنگی دهیار روستاهای مورد نظر آبرسانی سیار به روستاها را در حوزه این شهرستان انجام دهد.

 

لکزائیان پور در دیدار با مردم بر همکاری آنان در مصرف صحیح آب و صرفه جویی اهالی محترم روستاهای سایر نقاطی که از آب با فشار بالا بهره مند اند تأکید نمود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه