گندم خبر: دادستان زابل عنوان کرد: امروز مسیله ی امنیت از مسایل مورد تاکید نظام اسلامی است که در این راستا بدون هرگونه اغماضی برخورد خواهد شد. به گزارش گندم خبر به نقل از اوشیدا، ابوالفضل نجفی درخصوص برخورد جدی دستگاه قضایی با عاملین بی نظمی و مخلین امنیت جامعه  گفت: امروز مسئله ی امنیت […]

گندم خبر: دادستان زابل عنوان کرد: امروز مسیله ی امنیت از مسایل مورد تاکید نظام اسلامی است که در این راستا بدون هرگونه اغماضی برخورد خواهد شد.

به گزارش گندم خبر به نقل از اوشیدا، ابوالفضل نجفی درخصوص برخورد جدی دستگاه قضایی با عاملین بی نظمی و مخلین امنیت جامعه  گفت: امروز مسئله ی امنیت از مسایل مورد تاکید نظام اسلامی است بنابراین هرگز به هیچ فردی اجازه ی اینکه تحت هر عنوان با حرکات خودسرانه امنیت جامعه را مخدوش کنند نخواهد داد.

نجفی افزود: در حادثه اسیدپاشی یکی از شهروندان زابلی، با پیگیرها واقدامات صورت گرفته در کمتر از پنج روز تمامی عاملین این جنایت دستگیر که این مسیله نشان دهنده اقتدار نظام در خصوص برخورد با متهمین و مخلین نظم امنیت جامعه می باشد.

وی تصریح کرد: تاکنون تحقیقات لازمه درخصوص متهمین پرونده و زوایای مختلف حادثه انجام شده که در این راستا در چند روز آینده با پایان تحقیقات جهت صدور رای درخواست اشد مجازات برای متهمین به دادگاه ارسال خواهد شد وسعی خواهد شد در سریعترین وقت ممکن پرونده رسیدگی وحکم صادره درخصوص متهمین اجرا گردد.

دادستان زابل خاطرنشان کرد: از تمامی همکاران معاونت دادستان خراسان رضوی و نیروی انتظامی زابل و مشهد مقدس که در سریعترین وقت ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری عاملان جنایت اسیدپاشی اقدام کرده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

نجفی در پایان ابراز داشت: درخصوص اسید پاشی پای درختان خیابان شهید باقری نیز، پرونده پس از انجام و تکمیل تحقیقات مقدماتی با صدور کیفر خواست برای متهمان پرونده جهت صدور رای به دادگاه ارسال شده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه