گـنــدم خـبــر:جای دارد تقدیر و تشکری از تلاش پرسنل جهادی آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان داشته باشیم، که همیشه آنان باید جور بی تدبیری مسئولان خویش را بکشند.   تشکر ویژه از محسن میرادی مدیر عامل آب و فاضلاب استان و صدیق دهواری معاونت بهره برداری، که به محض اطلاع از مشکل به وجود […]

گـنــدم خـبــر:جای دارد تقدیر و تشکری از تلاش پرسنل جهادی آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان داشته باشیم، که همیشه آنان باید جور بی تدبیری مسئولان خویش را بکشند.

 

تشکر ویژه از محسن میرادی مدیر عامل آب و فاضلاب استان و صدیق دهواری معاونت بهره برداری، که به محض اطلاع از مشکل به وجود آمده فورا شخصا خویش را به محل ایستگاه پمپاژ رسانده و تا زمان رفع معضل در منطقه حضور داشتند.

 

اما گلایه ای از مدیران محلی سیستان اعم از فرمانداران، ائمه جمعه و غیره داشته باشیم که به هر نوعی می توانستند در کنار مردم باشند و نبودند.

 

می توانستند تدابیری برای کاهش دغدغه مردم بی اندیشند ولی ترجیح دادند از اتاق های خنک خویش پیگر باشند، بدانید مردم این عدم همراهی شما را از یاد نخواهند برد.

 

ان شاالله این بی مسئولیتی امروز که دامن گیر چندین هزار نفر از مردم شد، باعث بیداری عزیزان گردیده باشد و برنامه ریزی های لازم جهت جلوگیری از اتفاقات آینده انجام شود.

 

به امید سیستانی آباد همراه با مدیرانی خدمتگذار و لایق

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه