تاریخ : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023

عدم پرداخت حقوق اعتراضات را وارد روز چهارم کرد/مختل شدن زندگی استفاده کنندگان از اتوبوس واحد در زابل

  • کد خبر : 42741
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
عدم پرداخت حقوق اعتراضات را وارد روز چهارم کرد/مختل شدن زندگی استفاده کنندگان از اتوبوس واحد در زابل

اعتراضات پرسنل سازمان اتوبوسرانی شهرستان زابل به عدم پرداخت حقوق وارد روز چهارم شد و اما بی توجهی مسئولین باعث شده است استفاده کنندگان اندک از اتوبوس های این سازمان وضعیت رفت و آمدشان مختل گردد.   به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، ناکارآمدی مسئولین مرتبط در پرداخت حقوق و مزایا باعث شده است زندگی رانندگان […]

اعتراضات پرسنل سازمان اتوبوسرانی شهرستان زابل به عدم پرداخت حقوق وارد روز چهارم شد و اما بی توجهی مسئولین باعث شده است استفاده کنندگان اندک از اتوبوس های این سازمان وضعیت رفت و آمدشان مختل گردد.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، ناکارآمدی مسئولین مرتبط در پرداخت حقوق و مزایا باعث شده است زندگی رانندگان و پرسنل این سازمان به مرز بحران نزدیک شود و این بی توجهی انگیزه کار با انرژی را نیز از این زحمت کشان گرفته است.

 

اعتراضات با چاشنی بی توجهی آقایان مدیر بخصوص شخص آقای شهردار در حالی وارد روز چهارم خود می شود که زندگی برخی استفاده کنندگان از این وسایل نقلیه را نیز مختل کرد است.

 

یکی از شهروندان در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر  گفت: الان مدت چهار روز است که کارکنان سازمان اتوبوسرانی شهرداری زابل اعتصاب کرده اند.

 

وی گفت: همسرم کارمند بیمارستان سید شهداء شهرستان هیرمند است و بخدا با این وضعیت شرایط سخت و نمیتوانم بفرستمش سرکار و یا غیبت میخورد و یا شیفت صبح را به بدبختی و با یک دربستی میفرستمش.

 

وی اظهار داشت: شما را به خدا به شهردار زابل بگید خسته شدیم حقوق این پرسنل زحمت کش را پرداخت کنید تا دیگر شاهد اعتصاب این عزیزان نباشیم و زندگی ما را نیز مختل نکنند.

 

در پایان از مسولین محترم استانی تقاضا داریم با توجه به ضعیف عمل نمودن مدیران شهرستان در این خصوص پا به میدان گذاشته و مشکل نیروها و رانندگان سازمان اتوبوسرانی را مرتفع کنید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42741

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. چطور شهرداری پول نداره حقوق کارمندان اتوبوسرانی رو بده واسه یه پروانه ساختمانی میخای بری تو شهرداری لختت میکنن.ازهمون پولایی که مردم رو لخت میکنن به این پرسنل پرداخت کنن.خدایی تواین ماه رمضان انصاف نیست

  2. کارمند شهرداری ۲ ماه حقوق و عیدی شان هنوز نگرفتن
    زندگی با این خرج مانده اند