اعتراضات پرسنل سازمان اتوبوسرانی شهرستان زابل به عدم پرداخت حقوق وارد روز چهارم شد و اما بی توجهی مسئولین باعث شده است استفاده کنندگان اندک از اتوبوس های این سازمان وضعیت رفت و آمدشان مختل گردد.   به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، ناکارآمدی مسئولین مرتبط در پرداخت حقوق و مزایا باعث شده است زندگی رانندگان […]

اعتراضات پرسنل سازمان اتوبوسرانی شهرستان زابل به عدم پرداخت حقوق وارد روز چهارم شد و اما بی توجهی مسئولین باعث شده است استفاده کنندگان اندک از اتوبوس های این سازمان وضعیت رفت و آمدشان مختل گردد.

 

به گزارش گـنــدم خـبــر از زابل، ناکارآمدی مسئولین مرتبط در پرداخت حقوق و مزایا باعث شده است زندگی رانندگان و پرسنل این سازمان به مرز بحران نزدیک شود و این بی توجهی انگیزه کار با انرژی را نیز از این زحمت کشان گرفته است.

 

اعتراضات با چاشنی بی توجهی آقایان مدیر بخصوص شخص آقای شهردار در حالی وارد روز چهارم خود می شود که زندگی برخی استفاده کنندگان از این وسایل نقلیه را نیز مختل کرد است.

 

یکی از شهروندان در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر  گفت: الان مدت چهار روز است که کارکنان سازمان اتوبوسرانی شهرداری زابل اعتصاب کرده اند.

 

وی گفت: همسرم کارمند بیمارستان سید شهداء شهرستان هیرمند است و بخدا با این وضعیت شرایط سخت و نمیتوانم بفرستمش سرکار و یا غیبت میخورد و یا شیفت صبح را به بدبختی و با یک دربستی میفرستمش.

 

وی اظهار داشت: شما را به خدا به شهردار زابل بگید خسته شدیم حقوق این پرسنل زحمت کش را پرداخت کنید تا دیگر شاهد اعتصاب این عزیزان نباشیم و زندگی ما را نیز مختل نکنند.

 

در پایان از مسولین محترم استانی تقاضا داریم با توجه به ضعیف عمل نمودن مدیران شهرستان در این خصوص پا به میدان گذاشته و مشکل نیروها و رانندگان سازمان اتوبوسرانی را مرتفع کنید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه