تاریخ : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023

سند ۲۰۳۰ یعنی مستعمره کردن ایران،نفوذکامل دشمن و تسلط کامل فرهنگی برفکر واندیشه من و شما

  • کد خبر : 42734
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
سند ۲۰۳۰ یعنی مستعمره کردن ایران،نفوذکامل دشمن و تسلط کامل فرهنگی برفکر واندیشه من و شما

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان در مصلی المهدی ( عج ) برگزار شد.   حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: یکی از قواعد فقهی قاعده نفی سبیل می باشد که این قاعده بر گفته از قرآن ، […]

گـنــدم خـبــر: نماز جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ نماز جمعه شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان در مصلی المهدی ( عج ) برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: یکی از قواعد فقهی قاعده نفی سبیل می باشد که این قاعده بر گفته از قرآن ، آیه ۱۴۱ سوره نساء است ؛ « و لن یجعل الله للکافرین علی المؤمنین سبیلاً » خداوند متعال برای کفار حقی قرار نداده است که بر مومنین تسلط پیدا کنند ، لذا این قاعده فقهی بنام نفی سبیل شکل گرفت .

 

وی گفت: نه تسلط نظامی ، نه سیاسی ، نه اقتصادی و نه فرهنگی پیدا کنند ؛ تسلط سیاسی کفار یعنی اینکه نفوذ کنند در اتاق های فکر ، تصمیم گیر و تصمیم ساز یک کشور ؛ تسلط نظامی یعنی مستعمره کردن یک کشور ، حمله نظامی و فتح آن سرزمین و تسط کامل بر تمام جغرافیای آن کشور ؛ تسلط اقتصادی یعنی تسلط بر بازار و در چنگ قرار دادن اقتصاد یک کشور و تبدیل کردن آن کشور به بازار مصرف ، و هر زمان که بخواهند اقتصاد آنان را فلج کنند ، تسلط کفار در مقوله ی فرهنگی یعنی تغییر فرهنگ کشور مسلمان در تمام شئون زندگی شان و به مرور فرهنگ یک کشور را زیر سلطه ی خودشان بیاورند و یک کشور را تبدیل به سرباز پیاده نظام خودشان کنند .

 

وی افزود: بر اساس همین قاعده فقهی بود که میرزای شیرازی جرأت پیدا می کند و فتوای و حکم تحریم تنباکو را صادر می کند و اگر درست و عمیق بنگریم از همین قاعده وجوب تشکیل حُکومت اسلامی و الهی اثبات میشود ؛ و این حکومت اسلامی است که جلوی تسلط کفّار بر مومنین را در تمام شئون نظامی ، سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی می گیرد ؛ موقعی راه سلطه ی کفار بر جامعه ی مسلمانان بسته می شود که حکومتی مستقل و محکم تشکیل بدهند و این همان کاری است که ملت غیور ایران اسلامی به همراه امام خمینی ( ره ) انجام دادند .

 

وی اظهار داشت: آنهایی که گول استبکار را میخورند و مقاله هایی که در پژوهشکده های انگلیس ، آمریکا و موساد نوشته میشود و آنها را مطالعه می کنند و می گویند قبل از ظهور اگر حکومتی بیاید درست نیست ، آن حکومتی که طاغوت باشد درست نیست نه حکومتی که تضمین می کند که اسلام در تمام شئون زندگی فرد جاری شود ، آن فرد نه اسلام را فهمیده ، نه حکومت را میداند و نه اصلاً درک ظهور حضرت حجت را می داند .

 

وی گفت: همین قاعده نفی سبیل سندهای ۲۰۳۰ یونسکو را محکوم میکند ، سندی که فرهنگ اسلامی ما را هدف گرفته است ، یک مشت انسانهایی که در زندگی خودشان هم مانده اند آنوقت بیایند در غرب بنشینند و بگویند تا سال ۲۰۳۰ تمام جهان بر طبق این سند عمل کنند ، غلط می کنند ….

 

امام جمعه زابل گفت؛ لذا رهبر حکیم و فرزانه ما دارند گوش زد میکنند ، حالا یک اشتباهی انجام شده و یک چند تا مسئول اشتباه کرده اند ، باید عذرخواهی کنند و باید این اشتباه را اعلام کنند و این کلاهی که سرشان رفته ، اگر فکر میکنند ایران باید جهانی شود به آن سبک ، کلا در اشتباه هستند و این کشور از خودش منشور ، صاحب و قانون اساسی دارد .

 

وی افزود: اگر سند ۲۰۳۰ یونسکو در ایران اسلامی اجرا شود عزیزان و انا اسلام و اسلام ؛ و باید فاتح اسلام را بخوانیم ، حتی خطرات آن از جنگ نظامی بسیار زیادتر است و در کل سند ۲۰۳۰ یعنی مستعمره کردن ایران ، نفوذ کامل دشمن و تسلط کامل فرهنگی بر فکر و اندیشه من و شما .

 

کیخا اظهار داشت: ما انقلاب کردیم که اسلام را در کشور خودمان حکم فرما بکنیم و این همه خون دادیم و این همه جانباز و عزیز داده ایم آنوقت با اشتباه دو مسئول تمام اینها را فدا کنیم و از این همه ارزش ها بگذریم ؟ اما دشمن بیکار نمی نشیند ، همین حرکت ذلیلانه که چند روز پیش انجام دادند که تعدادی از عزیزان ما را در حرم مطهر امام خمینی و مجلس شورای اسلامی به شهادت رساندند که تسلیت و تبریک عرض می کنیم شهادت ایشان را به خانواده هشان و ملت ایران اسلامی ؛ این یک ترقه ای در کردند و نمی توانند این ملتی که عزم راسخ دارند را از پا دربیاورند ؛ این دشمن چشم دیدن امنیت ما را ندارد ، و همه باید متحد باشیم .

 

وی گفت: رهبر معظم انقلاب هشدار دادن و این مطلب را متذکر شدند و فرمودند : گاهی اوقات بعضی در مقابل شعارهای انقلاب ، عنوان و مفهوم عقلانیت را مطرح می کنند ، کانه عقلانیت نقطعه مقابل انقلابی گری است ؛ نه این خطا است ، عقلانیت واقعی هم در انقلابی گری است .

 

وی در ادامه گفت: انقلابی و بسیجی یعنی فرد متفکر و اندیشمند ، با تقوی ، منصف و خستگی ناپذیر، فرمودند امام میراث فرهنگی نیست ؛ بعضی به امام به چشم میراث فرهنگی نگاه می کنند . نه امام زنده است آن فکری به میراث گذاشته میشود که مرده باشد ، بعضی عقلانیت را در این میدانند و می گویند که چالش با قدرتها هزینه دارد البته اشتباه می کنند بله چالش هزینه دارد اما سازش هم هزینه دارد ، چالش اگر عقلانی باشد چالش اگر منطق با منطق باشد اگر با اعتماد به نفس باشد هزینه اش به مراتب کمتر از هزینه ی سازش است.

 

وی در پایان گفت: تشکر از دولت محترم ، وزیر نیرو ، استاندار محترم و فرماندار ویژه شهرستان زابل که اسم شهرستانهای منطقه سیستان در لیست مناطق گرمسیر درجه یک قرار گرفت .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42734

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. با سلام میگم بجز این ۲۰۳۰مشکلی دیگه تو این مملکت نیست اینقدر بیکاری فساد اختلاس دزدز پول زحمت کشید مردم بوسیله بانکها بهتر دیگر مسائل هم رو بیان کنید